Земельні ресурси

Процедура отримання витягу з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель.

Відділ Держгеокадастру у Турківському районі повідомляє, що Держкомстатом України встановлено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земельних ділянок в 2016 році, який становить 1,433 на підставі якого проводиться декларування земельного податку та орендної плати. Такі декларації власниками землі і землекористувачами подаються до 20 лютого 2016 року в Турківське відділення Самбірської ОДПІ.

Відділом надаються витяги про нормативну грошову оцінку земельних ділянок в строк, що не перевищує трьох робочих днів з дати надходження відповідної заяви.  Адміністративна послуга – видача витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки надається Відділом Держгеокадастру у Турківському районі  через Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації.

Підставою для одержання адміністративної  послуги є звернення юридичної або фізичної особи землевласника або землекористувача, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, копія довіреності (доручення) – для уповноваженої особи. Для отримання адміністративної послуги подаються документи заявником (уповноваженою особою заявника) в Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації (м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62 1 поверх, каб.12), направляються поштою або замовлення послуги в електронному вигляді через офіційний веб-сайт Держгеокадастру України www.land.gov.ua)

Зазначена послуга надається безоплатно.  Відмовою у наданні послуги може бути: ненадання усіх необхідних документів зазначених  вище, невідповідність змісту звернення, відсутність технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки(оцінку земель не проведено), відсутність в наданих документах інформації щодо місця розташування, площі, функціонального призначення земельної ділянки.

Витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видається заявнику (уповноваженій особі заявника), надсилається поштою на адресу, вказану заявником у заяві.

Органам місцевого самоврядування та органам виконавчої влади до 1 лютого 2016 року необхідно подати перелік власників землі та орендарів в Турківське відділення Самбірської ОДПІ.

Куди звертатись учаснику АТО щоб отримати земельну ділянку

Учасники АТО можуть отримати земельні ділянки із земель запасу та резерву.

Згідно норм безоплатної передачі земельних ділянок громадянам громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної та комунальної власності в таких розмірах:для ведення особистого селянського господарства – не більше 2,0 га, для ведення садівництва – не більше 0,12 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у селах – не більше 0,25 га, в селищах – не більше 0,15 га, в містах – не більше 0,10 га, для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 га, для будівництва індивідуальних гаражів –е більше 0,01 га.

Учасник АТО, який зацікавлений в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до місцевої ради (якщо земельна ділянка розташована в межах населеного пункту) або Головного управління Держгеокадастру  у Львівській області (якщо земельна ділянка розташована за межами населеного пункту) .

У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства).

Місцева рада або Головне управління Держгеокадастру у Львівській області розглядає клопотання у місячний строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні. Підставою відмови у наданні такого дозволу може бути лише невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється за замовленням громадян суб’єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом, у строки, що обумовлюються угодою сторін.

Розроблений проект землеустрою  щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення погоджується Відділом Держгеокадастру у Турківському районі . Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах населеного пункту або земельної ділянки за межами населеного пункту, на якій розташовано об’єкт будівництва або планується розташування такого об’єкта, подається також на погодження  до відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури.

Місцева рада або Головне управління Держгеокадастру у Львівській області  у двотижневий строк з дня отримання погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (а в разі необхідності здійснення обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації згідно із законом – після отримання позитивного висновку  такої експертизи) приймає рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність.

Відмова органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування у передачі земельної ділянки у власність або залишення клопотання без розгляду можуть бути оскаржені до суду.

У разі відмови органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування у передачі земельної ділянки у власність або залишення заяви без розгляду питання вирішується в судовому порядку. Учасник АТО повинен пред»явити документ, який вказує на безпосередню участь в антитерористичній операції.

Для подачі документів учасниками АТО на отримання земельної ділянки, яка розташована за межами населених пунктів  в Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області створено Єдине Вікнопо адресі розташування м.Львів, Проспект Вячеслава Чорновола, 4 (10 поверх), а також учасники АТО за необхідною консультацією можуть безпосередньо звертатись в Відділ Держгеокадастру у Турківському районі по адресі місто Турка вул..С.Стрільців, 62 (4 поверх) .

 

Начальник Відділу Держгеокадастру

у Турківському районі                                                          Косолович Г.І.

 

ОГОЛОШЕННЯ

1На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

http://map.land.gov.ua

(у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для Вас Центрі надання адміністративних послуг.

 

 

Головне управління Держгеокадастру

у Львівській області

 

 

 

Спільними зусиллями  голови Турківської районної державної адміністрації Олександра Лабецького, голови Розлуцької сільської ради Романа Савчака , начальника відділу Держземагентства у Турківському районі Галини Косолович,  за сприяння начальника Головного управління Держземагентства у Львівській області Степана Ярмуса було розроблено проект організації території для індивідуального садівництва на території Розлуцької сільської ради (за межами населеного пункту) ,  з якого більша частина земельних ділянок  планується під  виділення для учасників антитерористичної операції  та членам сімей загиблих учасників АТО.

 

Для учасників АТО зарезервовано земельні ділянки загальною площею 42 га земель на території Турківського району згідно інформації (додається) . Всього про виділення земельних ділянок звернулось 20 громадян, з них  10  заяв – для індивідуального садівництва, 1- особистого селянського господарства, 6 –  для індивідуального дачного будівництва, 3 – для будівництва житлових будинків. Підготовлено 17 наказів начальником Головного управління Держземагентства у Львівській області Ярмусом С.С. про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та прийнято 3 рішення Розлуцькою сільською радою про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою. Відділом Держземагентства у Турківському районі  20 документацій із землеустрою для відведення учасникам антитерористичної операції погоджено і надано висновки про погодження. По 10  земельних ділянках Головним управлінням Держземагентства у Львівській області прийнято накази і  передано земельні ділянки у власність. 10 документацій на стадії затвердження.

Відділ Держземагентства у Турківському районі надає перелік адміністративних послуг, які будуть надаватися з 01.01.2015р. виключно через центр надання адміністративних послуг згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014р. №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через  центр надання адміністративних послуг» та наказу Держземагентства України від 25.12.2014 року №435   :

–         Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру;

–         внесення до державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.

–         внесення до державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу .

–  внесення до державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць, з видачею витягу.

–         державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу

–         внесення до державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу

–         виправлення технічної помилки у відомостях з державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу

–         надання відомостей з державного земельного кадастру  у формі:

1)    витягу з Державного земельного кадастру про

землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць;

обмеження у використанні земель;

земельну ділянку;

2) довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території)

3) викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації;

– видача довідки про:

1) наявність та розмір земельної частки (паю);

2) наявність у державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання);

– надання відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою;

– видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями;

– видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки;

 

                                                      ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом,   що здійснює його ведення, з видачею витягу

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  повідомлення про виявлення технічної помилки.
1) повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою;
2) документи, що містять зазначені у повідомленні технічні помилки, та документи, що підтверджують такі помилки і містять правильну редакцію відповідних відомостей;
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані:
1) реєстраційний номер повідомлення;
2) дата реєстрації повідомлення;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою;
4) відомості про документ, в якому виявлено технічну помилку (витяг, довідку з Державного земельного кадастру, викопіювання з картографічних матеріалів Державного земельного кадастру), а саме: назва, реєстраційний номер та дата видачі;
5) суть виявлених помилок;
6) відомості про Державного кадастрового реєстратора, який прийняв повідомлення
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 робочого дня (Повідомлення реєструються в день їх надходження в порядку черговості)
Виправлення відомостей у Державному земельному кадастрі.
Виконує:
– перевірку відомостей Державного земельного кадастру на відповідність інформації, що міститься в документах, які є підставою для внесення таких відомостей, щодо визначення помилок;
– виправлення помилки;
– формування за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру протокол виправлення помилки за визначеною формою;
– на аркуші документа у паперовій формі, в якому виявлено технічну помилку, робить позначку про наявність та виправлення помилки за визначеною формою, а на аркуші документа в електронній формі – робить  відповідну електронну позначку за власним електронним цифровим підписом. Документ у паперовій формі, що містить виправлені відомості, разом з протоколом виправлення помилки та повідомленням про виявлення технічної помилки (за наявності) долучає до документа, в якому виявлено технічну помилку, і зберігається разом з ним;
– готує заміну документа, в якому виявлено помилку (витяг, довідку з Державного земельного кадастру, викопіювання з картографічних матеріалів Державного земельного кадастру) заявникові за його бажанням;
– письмово повідомляє про виправлення помилки заінтересованих осіб;
– приймає рішення про відмову у виправлені помилки відповідно до вимог  Порядку ведення Державного земельного кадастру
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 робочого дня (з дня реєстрації заяви про надання послуги)
Видача документів за результатами розгляду повідомлення:
протоколу виправлення помилки;
за бажанням заявника надає документ на заміну документу, в якому виявлено помилку;
відмова у виправленні помилки.
Підписує протокол виправлення помилки та засвідчує свій підпис власною печаткою.
У разі, коли протокол надається в електронній формі, посвідчує її власним цифровим підписом
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В
З
З 1 робочого дня (протокол виправлення помилки надається в день звернення  заявника)
Загальна кількість днів надання послуги – 1 робочий день
Загальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) – 1 робочий день

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру  про земельну ділянку

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  заяви (запиту) суб’єкта звернення.
Перевіряє:
– повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою;
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані:
1) реєстраційний номер заяви;
2) дата реєстрації заяви;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 робочого дня (Заяви реєструються в день їх надходження в порядку черговості)
Оформлення  витягу з Державного земельного кадастру  про земельну ділянку.
Виконує:
– формування  витягу про земельну ділянку за визначеною формою за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру у двох примірниках;
– підписує витяг та засвідчує свій підпис власною печаткою.
Приймає рішення про відмову у наданні витягу відповідно до вимог  Порядку ведення Державного земельного кадастру
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 робочого дня (в день звернення заявника)
Видача витягу з Державного земельного кадастру.
Підписує витяг та засвідчує свій підпис власною печаткою
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В
З
З 1 дня (витяг надається в день звернення  заявника)
Загальна кількість днів надання послуги – 1 робочий день
Загальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) – 1 робочий день

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  заяви (запиту) суб’єкта звернення.
Перевіряє:
1) повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою;
2) документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру;
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані:
1) реєстраційний номер заяви;
2) дата реєстрації заяви;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 робочого дня (Заяви реєструються в день їх надходження в порядку черговості)

Оформлення  витягу з Державного земельного кадастру  про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць.
Виконує:
– формування  витягу про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць за визначеною формою здійснюється за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру;
– приймає рішення про відмову у державній реєстрації земельної ділянки відповідно до вимог  Порядку ведення Державного земельного кадаструДержавний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської областіВПротягом 9 робочих днів (з дня реєстрації заяви про надання послуги) Видача витягу з Державного земельного кадастру.
Підписує витяг та засвідчує свій підпис власною печаткоюДержавний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської областіВ
З
З 10 робочого дня (витяг надається в день звернення  заявника)Загальна кількість днів надання послуги – 10 робочих днівЗагальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) –10 робочих днів

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  заяви (запиту) суб’єкта звернення.
Перевіряє:
– повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою;
– документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру.
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані:
1) реєстраційний номер заяви;
2) дата реєстрації заяви;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 робочого дня (Заяви реєструються в день їх надходження в порядку черговості)

Оформлення  витягу з Державного земельного кадастру  про обмеження у використанні земель.
Виконує:
– формування  витягу про обмеження у використанні земель за визначеною формою здійснюється за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру;
-приймає рішення про відмову у відмові про надання витягу відповідно до вимог Порядку ведення Державного земельного кадастру.Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської областіВПротягом 9 робочих днів (з дня реєстрації заяви про надання послуги) Видача витягу з Державного земельного кадастру.
Підписує витяг та засвідчує свій підпис власною печаткою.Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської областіВ
З
З 10 робочого дня (витяг надається в день звернення  заявника)Загальна кількість днів надання послуги – 10 робочих днівЗагальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) –10 робочих днів

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 

 

 

 

 ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  заяви (запиту) суб’єкта звернення.
Перевіряє:
– повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою.
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані:
1) реєстраційний номер заяви;
2) дата реєстрації заяви;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою.
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 дня (Заяви реєструються в день їх надходження в порядку черговості)
Оформлення  витягу з Державного земельного кадастру  про земельну ділянку на підтвердження  державної реєстрації земельної ділянки.
Виконує (у процесі державної реєстрації земельної ділянки):
– перевірку електронного документу та за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру вносить відомості, які містить електронний документ, до Державного земельного кадастру;
– за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру присвоює кадастровий номер земельній ділянці;
– відкриває Поземельну книгу та вносить відомості до неї (крім відомостей про затвердження документації із землеустрою, на підставі якої здійснена державна реєстрація земельної ділянки, а також про власників, користувачів земельної ділянки);
– робить на титульному аркуші документації із землеустрою позначку про проведення перевірки електронного документа та внесення відомостей до Державного земельного кадастру;
– надає за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру відомості відповідним органам державної влади, органам місцевого самоврядування;
– протягом двох робочих днів з моменту отримання засвідченої копії рішення органу державної влади чи органу місцевого самоврядування рішення про затвердження документації із землеустрою, яка є підставою для державної реєстрації земельної ділянки, вносить відповідні відомості до Поземельної книги в електронній (цифровій) та паперовій формі;
– протягом двох робочих днів з моменту отримання від органу державної реєстрації прав інформації в порядку інформаційного обміну вносить інформацію про власників, користувачів земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно до Поземельної книги в електронній (цифровій) та паперовій формі;
– оприлюднює інформацію про внесення відомостей до Державного земельного кадастру та відповідні відомості про об’єкти Державного земельного кадастру згідно з вимогами Порядку ведення Державного земельного кадастру;
– формує витяг з Державного земельного кадастру для підтвердження державної реєстрації земельної ділянки.
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 13 днів (з дня реєстрації заяви про надання послуги)
Видача витягу з Державного земельного кадастру.
Підписує витяг та засвідчує свій підпис власною печаткою.
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В
З
З 14 дня (витяг надається в день звернення  заявника)
Загальна кількість днів надання послуги – 14
Загальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) – 14

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  заяви (запиту) суб’єкта звернення.
Перевіряє:
1) повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою;
2) документи, необхідних для державної реєстрації меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту.
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані:
1) реєстраційний номер заяви;
2) дата реєстрації заяви;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 дня (Заяви реєструються в день їх надходження в порядку черговості)
Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту.
Виконує:
– перевірку електронного документу та за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру вносить відомості, які містить електронний документ, до Державного земельного кадастру;
– надання за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру відомості відповідним органам державної влади, органам місцевого самоврядування;
– формує витяг з Державного земельного кадастру для підтвердження внесення відомостей (змін до них) про земельну ділянку;
– приймає рішення про відмову у внесенні відомостей відповідно до вимог  Порядку ведення Державного земельного кадастру.
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 13 днів (з дня реєстрації заяви про надання послуги)
Видача витягу з Державного земельного кадастру на підтвердження внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
Підписує витяг та засвідчує свій підпис власною печаткою.
У разі, коли довідка надається в електронній формі, посвідчує її власним цифровим підписом.
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В
З
З 14 дня (витяг надається в день звернення  заявника)
Загальна кількість днів надання послуги – 14
Загальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) – 14

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  заяви (запиту) суб’єкта звернення.
Перевіряє:
1) повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою;
2) наявність повного пакета документів, необхідних для державної реєстрації відомостей (змін до них) про земельну ділянку.
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані:1) реєстраційний номер заяви;
2) дата реєстрації заяви;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою.
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 робочого дня (Заяви реєструються в день їх надходження в порядку черговості)
Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.
Виконує:
– перевірку електронного документу та за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру вносить відомості, які містить електронний документ, до Державного земельного кадастру;
– надання за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру відомості відповідним органам державної влади, органам місцевого самоврядування;
– оприлюднення інформацію про внесення відомостей до Державного земельного кадастру та відповідні відомості про об’єкти Державного земельного кадастру згідно з вимогами Порядку ведення Державного земельного кадастру;
– формує витяг з Державного земельного кадастру для підтвердження внесення відомостей (змін до них) про земельну ділянку;
– приймає рішення про відмову у внесенні відомостей про земельну ділянку відповідно до вимог  Порядку ведення Державного земельного кадастру
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 13 робочих днів (з дня реєстрації заяви про надання послуги)
Видача витягу з Державного земельного кадастру на підтвердження внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
Підписує витяг та засвідчує свій підпис власною печаткою
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В
З
З 14 робочого дня (витяг надається в день звернення  заявника)
Загальна кількість днів надання послуги – 14 робочих днів
Загальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) – 14 робочих днів

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць, з видачею витягу

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  заяви (запиту) суб’єкта звернення.
Перевіряє:
1) повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою;
2) наявність повного пакета документів, необхідних для державної реєстрації відомостей (змін до них) про землі в межах адміністративно-територіальних одиниць.
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані:
1) реєстраційний номер заяви;
2) дата реєстрації заяви;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 робочого дня (Заяви реєструються в день їх надходження в порядку черговості)
Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах адміністративно-територіальних одиниць.,
Виконує:
– перевірку електронного документу та за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру вносить відомості, які містить електронний документ, до Державного земельного кадастру;
– надання за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру відомості відповідним органам державної влади, органам місцевого самоврядування;
– оприлюднення інформацію про внесення відомостей до Державного земельного кадастру та відповідні відомості про об’єкти Державного земельного кадастру згідно з вимогами Порядку ведення Державного земельного кадастру;
– формує витяг з Державного земельного кадастру для підтвердження внесення відомостей (змін до них) про землі в межах адміністративно-територіальних одиниць;
– приймає рішення про відмову у внесенні відомостей про землі в межах адміністративно-територіальних одиниць відповідно до вимог  Порядку ведення Державного земельного кадастру
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 13 робочих днів (з дня реєстрації заяви про надання послуги)
Видача витягу з Державного земельного кадастру на підтвердження внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
Підписує витяг та засвідчує свій підпис власною печаткою.
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В
З
З 14 робочого дня (витяг надається в день звернення  заявника)

Загальна кількість днів надання послуги – 14 робочих днівЗагальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) –14 робочих днів

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  заяви (запиту) суб’єкта звернення.
Перевіряє:
1) повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою;
2) наявність повного пакета документів, необхідних для державної реєстрації земельної ділянки.
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані: 1) реєстраційний номер заяви;
2) дата реєстрації заяви;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою.
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 робочого дня (Заяви реєструються в день їх надходження в порядку черговості)
Державна реєстрація обмежень у икористанні земель.
Виконує:
– перевірку електронного документу та за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру вносить відомості, які містить електронний документ, до Державного земельного кадастру;
– надання за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру відомості відповідним органам державної влади, органам місцевого самоврядування;
– оприлюднення інформацію про внесення відомостей до Державного земельного кадастру та відповідні відомості про об’єкти Державного земельного кадастру згідно з вимогами Порядку ведення Державного земельного кадастру;
– формує витяг з Державного земельного кадастру для підтвердження державної реєстрації обмежень у використанні земельної ділянки;
– приймає рішення про відмову у державній реєстрації обмежень у використанні земельної ділянки відповідно до вимог  Порядку ведення Державного земельного кадастру.
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 13 робочих днів (з дня реєстрації заяви про надання послуги)
Видача витягу з Державного земельного кадастру.
Підписує витяг та засвідчує свій підпис власною печаткою.
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В
З
З 14 робочого дня (витяг надається в день звернення  заявника)
Загальна кількість днів надання послуги – 14 робочих днів
Загальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) – 14 робочих днів

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями

(за даними форми 6-зем)

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  заяви (запиту) суб’єкта звернення.
Перевіряє:
– повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою;
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані:
1) реєстраційний номер заяви;
2) дата реєстрації заяви;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою
Завідувач сектору державного земельного кадастру В Протягом 1 робочого дня (Заяви реєструються в день їх надходження в порядку черговості)
Оформлення  довідки з Державного земельного кадастру.
Виконує:
– формування  довідки з Державного земельного кадастру за визначеною формою;
– приймає рішення про відмову у наданні довідки відповідно до вимог Порядку ведення Державного земельного кадастру
Завідувач сектору державного земельного кадастру В Протягом 9 робочих днів (з дня реєстрації заяви про надання послуги)
Видача довідки з Державного земельного кадастру.
Відмова у наданні довідки.
Підписує довідку та засвідчує свій підпис власною печаткою.
Довідку у електронній формі посвідчує власним цифровим підписом
Завідувач сектору державного земельного кадастру В
З
З 10 робочого дня (довідка надається в день звернення  заявника)
Загальна кількість днів надання послуги – 10 робочих днів
Загальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) –

 

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з надання довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання)

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  заяви (запиту) суб’єкта звернення.
Перевіряє:
– повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою;
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані:
1) реєстраційний номер заяви;
2) дата реєстрації заяви;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 робочого дня (Заяви реєструються в день їх надходження в порядку черговості)
Оформлення  довідки з Державного земельного кадастру.

Виконує:
– формування  довідки з Державного земельного кадастру за визначеною формою;
– приймає рішення про відмову у наданні довідки відповідно до вимог  Порядку ведення Державного земельного кадастру.Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської областіВПротягом 1 робочого дня (в день звернення  заявника) Видача довідки з Державного земельного кадастру.
Відмова у наданні довідки.
Підписує довідку та засвідчує свій підпис власною печаткою.Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської областіВ
З
З 1 робочого дня (довідка надається в день звернення  заявника)Загальна кількість днів надання послуги – 1 робочий деньЗагальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) –

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території)

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  заяви (запиту) суб’єкта звернення.
Перевіряє:
1) повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою.
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані:
1) реєстраційний номер заяви;
2) дата реєстрації заяви;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою.
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 робочого дня (Заяви реєструються в день їх надходження в порядку черговості)
Оформлення  довідки з Державного земельного кадастру.
Виконує:
– формування  довідки з Державного земельного кадастру за визначеною формою здійснюється за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру у двох примірниках;
– приймає рішення про відмову у наданні довідки відповідно до вимог  Порядку ведення Державного земельного кадастру.
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 9 робочих днів (з дня реєстрації заяви про надання послуги)
Видача довідки з Державного земельного кадастру.
Підписує витяг та засвідчує свій підпис власною печаткою.
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В
З
З 10 робочого дня (довідка надається в день звернення  заявника)
Загальна кількість днів надання послуги – 10 робочих днів
Загальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) – 10 робочих днів

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  заяви (запиту) суб’єкта звернення.
Перевіряє:
– повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою;
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані:
1) реєстраційний номер заяви;
2) дата реєстрації заяви;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 робочого дня (Заяви реєструються в день їх надходження в порядку черговості)
Оформлення  відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру.
Приймає рішення про відмову у наданні відомостей відповідно до вимог  Порядку ведення Державного земельного кадастру
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 9 робочих днів (з дня реєстрації заяви про надання послуги)
Видача відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру.
Підписує викопіювання з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру та засвідчує свій підпис власною печаткою.
У разі, коли відомості з Державного земельного кадастру надаються в електронній формі, посвідчує їх власним цифровим підписом
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В
З
З 10 робочого дня (довідка надається в день звернення  заявника)
Загальна кількість днів надання послуги – 10 робочих днів
Загальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) – 10 робочих днів

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 

 

 

 ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з державної реєстрації земельної ділянки

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  заяви (запиту) суб’єкта звернення.
Перевіряє:
1) повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою;
2) наявність повного пакета документів, необхідних для державної реєстрації земельної ділянки;
3) розташування об’єкта Державного земельного кадастру на території дії його повноважень;
4) придатність електронного документа для проведення його перевірки за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру.
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані:
1) реєстраційний номер заяви;
2) дата реєстрації заяви;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 дня (Заяви реєструються в день їх надходження в порядку черговості)
Державна реєстрація земельної ділянки.
Виконує:
– перевірку електронного документу та за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру вносить відомості, які містить електронний документ, до Державного земельного кадастру;
– за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру присвоює кадастровий номер земельній ділянці;
– відкриває Поземельну книгу та вносить відомості до неї (крім відомостей про затвердження документації із землеустрою, на підставі якої здійснена державна реєстрація земельної ділянки, а також про власників, користувачів земельної ділянки);
– робить на титульному аркуші документації із землеустрою позначку про проведення перевірки електронного документа та внесення відомостей до Державного земельного кадастру;
– надає за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру відомості відповідним органам державної влади, органам місцевого самоврядування;
– протягом двох робочих днів з моменту отримання засвідченої копії рішення органу державної влади чи органу місцевого самоврядування рішення про затвердження документації із землеустрою, яка є підставою для державної реєстрації земельної ділянки, вносить відповідні відомості до Поземельної книги в електронній (цифровій) та паперовій формі;
– протягом двох робочих днів з моменту отримання від органу державної реєстрації прав інформації в порядку інформаційного обміну вносить інформацію про власників, користувачів земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно до Поземельної книги в електронній (цифровій) та паперовій формі;
– оприлюднює інформацію про внесення відомостей до Державного земельного кадастру та відповідні відомості про об’єкти Державного земельного кадастру згідно з вимогами Порядку ведення Державного земельного кадастру;
– формує витяг з Державного земельного кадастру для підтвердження державної реєстрації земельної ділянки;
приймає рішення про відмову у державній реєстрації земельної ділянки відповідно до вимог  Порядку ведення Державного земельного кадастру
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 13 днів (з дня реєстрації заяви про надання послуги)
Видача витягу з Державного земельного кадастру.
Підписує витяг та засвідчує свій підпис власною печаткою
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В
З
З 14 дня (витяг надається в день звернення  заявника)
Загальна кількість днів надання послуги – 14
Загальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) – 14

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

адміністративної послуги з державної реєстрації обмежень у використанні земель з видачею витягу

№ з/п Етапи послуги Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
Реєстрація  заяви (запиту) суб’єкта звернення.
Перевіряє:
1) повноваження особи, що звернулася за  адміністративною послугою;
2) наявність повного пакета документів, необхідних для державної реєстрації обмежень у використанні земель;
3) розташування об’єкта Державного земельного кадастру на території дії його повноважень;
4) придатність електронного документа для проведення його перевірки за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру;
5) документ, що підтверджує оплату послуг з внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
Вносить до Державного земельного кадастру такі дані:
1) реєстраційний номер заяви;
2) дата реєстрації заяви;
3) відомості про особу, яка звернулася із заявою
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 1 робочого дня (Заяви реєструються в день їх надходження в порядку черговості)
Державна реєстрація обмежень у використанні земель.
Виконує:
– перевірку електронного документу та за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру вносить відомості, які містить електронний документ, до Державного земельного кадастру;
– внесення за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру відомості про обмеження у використанні земель;
– оприлюднення інформації про внесення відомостей до Державного земельного кадастру та відповідних відомостей про об’єкти Державного земельного кадастру згідно з вимогами Порядку ведення Державного земельного кадастру;
– формує витяг з Державного земельного кадастру для підтвердження державної реєстрації обмежень у використанні земель;
– приймає рішення про відмову у внесенні відомостей про обмеження у використанні земель відповідно до вимог  Порядку ведення Державного земельного кадастру
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В Протягом 13 робочих днів (з дня реєстрації заяви про надання послуги)
Видача витягу з Державного земельного кадастру.
Підписує витяг та засвідчує свій підпис власною печаткою
Державний кадастровий реєстратор Відділу Держземагентства у Турківському районі Львівської області В
З
З 14 робочого дня (витяг надається в день звернення  заявника)
Загальна кількість днів надання послуги – 14 робочих днів
Загальна кількість днів надання послуги (передбачена законодавством) – 14 робочих днів

Умовні позначення: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

інформаційнА карткА адміністративної послуги

ВИДАЧА ВИТЯГУ З ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ПРО НОРМАТИВНУ ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про центр надання адміністративної послуги
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Центр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації
Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги м.Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.12
Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послуги  Понеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.00 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтатті 20, 23 Закону України “Про оцінку земель” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПостанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 № 1278 “Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів)”

Постанова Кабінету Міністрів України від 23.03.1995 № 213 “Про Методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів”

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗвернення юридичної або фізичної особи землевласника або землекористувача, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до нихВласниками (користувачами) земельних ділянок подається:

– заява про надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.у довільній формі, якій вказується площа, місцезнаходження, функціональне використання та підстава набуття права на земельну ділянку, а також зазначається, для пред’явлення в які органи видається Витяг (податкові, нотаріальні тощо).

 

Заява від юридичних осіб подається на офіційному бланку за підписом керівника, що скріплюється печаткою.

-копія документа, що посвідчує право на земельну ділянку;

-належним чином завірена копія документа, що підтверджує повноваження спадкоємця (правонаступника). Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиЗаява подається заінтересованою особою особистоабо надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення. Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно Строк надання адміністративної послугиСтрок, що не перевищує семи робочих днів з дати надходження відповідної заяви Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги1.Ненадання усіх необхідних документів, зазначених у пункті 9 інформаційної картки адміністративної послуги та (або) невідповідність змісту звернення вимогам цього пункту.

2.Відсутність технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (оцінку земель не проведено);

3.Відсутність в наданих документах інформації щодо місця розташування, площі, функціонального призначення земельної ділянки. Результат надання адміністративної послугиВитяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки Способи отримання відповіді (результату)Витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки отримується заінтересованою особою особисто або надсилається поштою. Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНа КАРТКа АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою

(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про центр надання адміністративної послуги
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Центр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації
Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги м. Турка, вул..С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб,12
Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послуги Понеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.00 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтатті 32 та 33 Закону України „Про землеустрій” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПостанова Кабінету Міністрів України від 17.11.2004 № 1553 „Про затвердження Положення про Державний фонд документації із землеустрою”

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява підприємств, установ, організацій  та громадян про надання адміністративної  послуги, запит органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування про надання адміністративної послуги Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1.Для отримання відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою підприємствами, установами, організаціями та громадянами подається:

заява про надання послуги в довільній формі, в якій обов’язково вказується площа, місцезнаходження, цільове призначення земельної ділянки (земельних ділянок), а також зазначається мета отримання таких відомостей;

копія довіреності, на підставі якої інтереси одержувача адміністративної послуги представлятиме його уповноважена особа (у разі потреби).

2. Для отримання відомостей органами державної влади та органами місцевого самоврядування подається запит про надання послуги на офіційному бланку за підписом керівника із зазначенням законних підстав для такого запиту та обставин виникнення потреби в отриманні інформації. Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиПодання підприємствами, установами, організаціями та громадянами заяв про надання послуги та документів, які додаються до них здійснюється особисто або шляхом поштового відправлення.

Подання органами державної влади та органами місцевого самоврядування до адміністративного органу запитів про надання послуги здійснюється шляхом поштового відправлення. Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно Строк надання адміністративної послугиВідомості або відмова у їх видачі надаються у строк, що не перевищує 30 календарних днів з дня реєстрації заяви (запиту) Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послугиПідставами для відмови у наданні адміністративної послуги є:

-ненадання усіх необхідних документів, зазначених у пункті 9;

-відсутність відповідної документації із землеустрою у Державному фонді документації із землеустрою;

-у разі, якщо документація містить гриф „таємно” або „для службового користування”.

Результат надання адміністративної послугиОдержувач адміністративної послуги отримує відомості із супровідним листом або за наявності підстав, зазначених у пункті 13, відмову у їх видачі у формі листа на офіційному бланку.

Відомості, що отримуються засвідчуються печаткою. Способи отримання відповіді (результату)Надання підприємствам, установам, організаціям та громадянам відомостей або відмов у їх видачі здійснюється шляхом поштового відправлення або під час особистого прийому.

Надання органам державної влади та органам місцевого самоврядування відомостей або відмов у їх видачі здійснюється шляхом поштового відправлення. Примітка 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
ВИПРАВЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ПОМИЛКИ У ВІДОМОСТЯХ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ, ДОПУЩЕНОЇ ОРГАНОМ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ЙОГО ВЕДЕННЯ, З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ
(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим. Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.12 Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.00 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтаття 37 Закону України “Про Державний земельний кадастр” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 139, 142, 144, 149 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиВиявлення фізичною або юридичною особою технічної помилки (описка, друкарська, граматична, арифметична чи інша помилка) у витязі, довідці з Державного земельного кадастру, викопіюванні з картографічних матеріалів Державного земельного кадастру Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

 1. Повідомлення про виявлення технічної помилки із викладенням суті виявлених помилок за формою, встановленоюПорядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

2. Документи, що містять зазначені у повідомленні технічні помилки, та документи, що підтверджують такі помилки і містять правильну редакцію відповідних відомостей

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиПовідомлення разом з доданими до нього документами подається заінтересованою особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно

 

Строк надання адміністративної послугиРозгляд повідомлення про виявлення технічної помилки здійснюється Державним кадастровим реєстратором у день надходження такого повідомлення Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послугиНе виявлення відповідних технічних помилок, які наведені в  повідомленні про виявлення технічної помилки Результат надання адміністративної послугиПротокол виправлення помилки

Заміна документу, в якому виявлено помилку (витяг, довідку з Державного земельного кадастру, викопіювання з картографічних матеріалів Державного земельного кадастру) заявникові за його бажанням

Відмова у виправленні помилки Способи отримання відповіді (результату)Державний кадастровий реєстратор письмово повідомляє заінтересованих осіб не пізніше наступного дня про виправлення помилки за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 або надає мотивовану відмову Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
ВИДАЧА ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ НА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим.Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.12 Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.00 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтаття 24 Закону України “Про Державний земельний кадастр”

Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 110, 111 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява про державну реєстрацію земельної ділянки Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1. Заява про державну реєстрацію земельної ділянки за формою, встановленоюПорядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

2. Оригінал погодженої відповідно до законодавства документації із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки (разом з позитивним висновком державної експертизи землевпорядної документації у разі, коли така документація підлягає обов’язковій державній експертизі землевпорядної документації)

3. Електронний документ Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиДокументи подаються безпосередньо державному кадастровому реєстратору територіального органу Держземагентства або надсилається поштою цінним  листом  з описом вкладення та повідомленням про вручення  Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно Строк надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки надається після державної реєстрації земельної ділянки, яка  здійснюється у строки, визначені законодавством (14 робочих днів) Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги1. Невідповідність поданих документів вимогам законодавства

2. Розташування в межах земельної ділянки, яку передбачається зареєструвати, іншої земельної ділянки або її частини

3. Розташування земельної ділянки на території дії повноважень іншого Державного кадастрового реєстратора

4. Подання заявником документів, визначених законодавством для отримання послуги, не в повному обсязі Результат надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки або відмова у державній реєстрації земельної ділянки Способи отримання відповіді (результату)Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки або відмова у державній реєстрації земельної ділянки отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
ВНЕСЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ВІДОМОСТЕЙ ПРО МЕЖІ ЧАСТИНИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, НА ЯКУ ПОШИРЮЮТЬСЯ ПРАВА СУБОРЕНДИ, СЕРВІТУТУ, З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ

(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим. Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.12 Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.00 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтаття 29 Закону України “Про Державний земельний кадастр” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 125, 126, 127, 165 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1. Заява за формою, встановленоюПорядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

2. Документи, на підставі яких виникає право суборенди, сервітуту, із зазначенням меж частини земельної ділянки, на яку поширюється таке право

3. Документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту

4. Електронний документ Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиДокументи подаються безпосередньо державному кадастровому реєстратору територіального органу Держземагентства

Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно

Строк надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту надається після державної реєстрації таких відомостей, яка  здійснюється у строк, що не перевищує 14 днів з дня реєстрації заяви про надання послуги Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги1. Земельна ділянка розташована на території дії повноважень іншого Державного кадастрового реєстратора

2. Заявником подано документи не в повному обсязі

3. Подані документи не відповідають вимогам законодавства

4. Із заявою звернулася неналежна особа Результат надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту або відмова у внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту Способи отримання відповіді (результату)Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту або відмова у внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
ВИДАЧА ДОВІДКИ ПРО НАЯВНІСТЬ ТА РОЗМІР ЗЕМЕЛЬНОЇ ЧАСТКИ (ПАЮ), ДОВІДКИ ПРО НАЯВНІСТЬ У ДЕРЖАВНОМУ ЗЕМЕЛЬНОМУ КАДАСТРІ ВІДОМОСТЕЙ ПРО ОДЕРЖАННЯ У ВЛАСНІСТЬ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ У МЕЖАХ НОРМ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗА ПЕВНИМ ВИДОМ ЇЇ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ВИКОРИСТАННЯ)
(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим. Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.12 Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.00 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниЗемельний кодекс України, Закон України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 198, 199 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява про надання довідки про наявність та розмір земельної частки (паю),довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки в межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання) Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1. Заява про надання довідки про наявність та розмір земельної частки (паю),довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки в межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання) за формою, встановленоюПорядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

2. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою) Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиЗаява подається заінтересованою особою особисто державному кадастровому реєстратору або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно Строк надання адміністративної послугиПротягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви заявникові надається довідка про наявність та розмір земельної частки (паю),довідка про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки в межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання) або вмотивована відмова в її наданні Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості

2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру  звернулася неналежна особа

3. Документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом Результат надання адміністративної послугиДовідка про наявність та розмір земельної частки (паю),довідка про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки в межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання) або вмотивована відмова в її наданні Способи отримання відповіді (результату)Довідка про наявність та розмір земельної частки (паю),довідка про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки в межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання) або вмотивована відмова в її наданні отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ

У ФОРМІ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРОЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим. Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.12 Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.00 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтаття 38 Закону України “Про Державний земельний кадастр” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 166, 167, 168, 171 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява про надання витягу з  Державного земельного кадастру Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1. Заява про надання витягу з  Державного земельного кадастру за формою, встановленоюПорядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

2. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру або засвідченої копії документа Державного земельного кадастру та витягу з нього

3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою) Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиЗаява про надання відомостей з Державного земельного кадастру з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиПослуга платна У разі платності:11.1Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується платаПункт 9 додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2011 року № 835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг”11.2Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугуРозмір плати за надання послуги – 53  гривні

Оплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку11.3.Розрахунковий рахунок для внесення платиПлата зараховується на рахунок, відкритий в УДКСУ у Старосамбірському районі  за кодом 22012500 (отримувач УДКСУ у Львівській області 825014 р/р 31114028727578) Строк надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку видається заявнику в день надходження відповідної заяви Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості

2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру  звернулася неналежна особа

3. Документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом Результат надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру Способи отримання відповіді (результату)Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ЗЕМЛІ В МЕЖАХ ТЕРИТОРІЇ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОДИНИЦЬ
(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим. Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.12 Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.00 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтаття 38 Закону України “Про Державний земельний кадастр” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 166, 167, 168 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява про надання витягу з  Державного земельного кадастру Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1. Заява про надання витягу з  Державного земельного кадастру за формою, встановленоюПорядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

2. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру, або засвідченої копії документа Державного земельного кадастру та витягу з нього

3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою) Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиЗаява про надання відомостей з Державного земельного кадастру з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиПослуга платна

У разі платності:11.1Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується платаПункт 9 додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2011 року № 835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг ”11.2.Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугуРозмір плати за надання послуги – 71  гривня

Оплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку11.3.Розрахунковий рахунок для внесення платиПлата зараховується на рахунок, відкритий в УДКСУ у Старосамбірському районі  за кодом 22012500 (отримувач УДКСУ у Львівській області 825014 р/р 31114028727578) Строк надання адміністративної послугиПротягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви про надання послуги Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості

2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру  звернулася неналежна особа

3. Документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом Результат надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру Способи отримання відповіді (результату)Витяг з Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ОБМЕЖЕННЯ У ВИКОРИСТАННІ ЗЕМЕЛЬ
(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим. Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.12 Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.00 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтаття 38 Закону України “Про Державний земельний кадастр” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 166, 167, 168, 171, 174 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява про надання витягу з  Державного земельного кадастру Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1. Заява про надання витягу з  Державного земельного кадастру за формою, встановленоюПорядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

2. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру або засвідченої копії документа Державного земельного кадастру та витягу з нього

3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою) Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиЗаява про надання відомостей з Державного земельного кадастру з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиПослуга платна У разі платності:11.1Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується платаПункт 9 додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2011 року № 835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг”11.2.Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугуРозмір плати за надання послуги – 68  гривень

Оплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку11.3.Розрахунковий рахунок для внесення платиПлата зараховується на рахунок, відкритий в УДКСУ у Старосамбірському районі  за кодом 22012500 (отримувач УДКСУ у Львівській області 825014 р/р 31114028727578) Строк надання адміністративної послугиПротягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви про надання послуги Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості

2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру  звернулася неналежна особа

3. Документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом Результат надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру Способи отримання відповіді (результату)Витяг з Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ДОВІДКИ,
ЩО МІСТИТЬ УЗАГАЛЬНЕНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗЕМЛІ (ТЕРИТОРІЇ)
(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим. Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.12 Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.00 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтаття 38 Закону України “Про Державний земельний кадастр” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 166, 167, 168, 179, 197 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява про надання відомостей з  Державного земельного кадастру Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1. Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру за формою, встановленоюПорядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

2. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території), або засвідченої копії документа Державного земельного кадастру та витягу з нього

3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою) Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиЗаява про надання відомостей з Державного земельного кадастру з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиПослуга платна У разі платності:11.1Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується платаПункт 9 додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2011 року № 835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг”11.2.Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугуРозмір плати за надання послуги – 71  гривня

Оплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку11.3.Розрахунковий рахунок для внесення платиПлата зараховується на рахунок, відкритий в УДКСУ у Старосамбірському районі  за кодом 22012500 (отримувач УДКСУ у Львівській області 825014 р/р 31114028727578) Строк надання адміністративної послугиПротягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви про надання послуги Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості

2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру  звернулася неналежна особа

3. Документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом Результат надання адміністративної послугиДовідка, що містить узагальнену інформацію про землі (території) або повідомлення про відмову у її наданні Способи отримання відповіді (результату)Довідка, що містить узагальнену інформацію про землі (території) або повідомлення про відмову у її наданні отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИКОПІЮВАНЬ З КАДАСТРОВОЇ КАРТИ (ПЛАНУ) ТА ІНШОЇ КАРТОГРАФІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ
(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим. Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.12 Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.00 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтаття 38 Закону України “Про Державний земельний кадастр” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 166, 167, 168, 172, 181, 182 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява про надання відомостей з  Державного земельного кадастру Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1. Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру за формою, встановленоюПорядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

2. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання викопіювання з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру, або засвідченої копії документа Державного земельного кадастру та витягу з нього

3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою) Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиЗаява про надання відомостей з Державного земельного кадастру з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиПослуга платна У разі платності:11.1Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується платаПункт 9 додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2011 року № 835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг”11.2.Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугуРозмір плати за надання послуги – 31  гривня

Оплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку11.3.Розрахунковий рахунок для внесення платиПлата зараховується на рахунок, відкритий в УДКСУ у Старосамбірському районі  за кодом 22012500 (отримувач УДКСУ у Львівській області 825014 р/р 31114028727578) Строк надання адміністративної послугиПротягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви про надання послуги Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості

2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру  звернулася неналежна особа

3. Документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом Результат надання адміністративної послугиВикопіювання з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру Способи отримання відповіді (результату)Викопіювання з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
ВНЕСЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ВІДОМОСТЕЙ ПРО ОБМЕЖЕННЯ У ВИКОРИСТАННІ ЗЕМЕЛЬ, ВСТАНОВЛЕНІ ЗАКОНАМИ ТА ПРИЙНЯТИМИ ВІДПОВІДНО ДО НИХ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИМИ АКТАМИ, З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ
(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації1Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим. Турка, вул..С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.122Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.003Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтаття 32 Закону України “Про Державний земельний кадастр” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 104, 105 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява про внесення відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1. Заява про державну реєстрацію обмеження у використанні земель за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

 1. Документація із землеустрою, яка згідно з пунктом 102 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 є підставою для внесення до Державного земельного кадастру відомостей про такі обмеження

3. Електронний документ Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиДокументи подаються безпосередньо державному кадастровому реєстратору територіального органу Держземагентства

Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно Строк надання адміністративної послугиУ строк, що не перевищує 14 робочих днів з дня реєстрації заяви про надання послуги Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

 1.   Звернення за внесенням відповідних відомостей (змін до них) неналежної особи

2. Подання заявником не повного пакета документів

3. Розташування об’єкта Державного земельного кадастру на території дії повноважень іншого Державного кадастрового реєстратора

4. Електронний документ не придатний для проведення його перевірки за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру

Результат надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами або повідомлення про відмову у внесенні відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами Способи отримання відповіді (результату)Витяг з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами або повідомлення про відмову у внесенні відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актамиотримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
ВНЕСЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ВІДОМОСТЕЙ (ЗМІН ДО НИХ) ПРО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ
(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації1Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим. Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.122Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.003Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтаття 21 Закону України “Про Державний земельний кадастр” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 118, 121, 122 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява про внесення відомостей до Державного земельного кадастру Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1. Заява про внесення відомостей до Державного земельного кадастру за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

2. Оригінал документації із землеустрою або оцінки земель, яка є підставою для внесення таких змін (крім випадків зміни виду використання земельної ділянки в межах земель певної категорії)

3. Електронний документ (крім випадків внесення відомостей про зміну виду використання)

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиДокументи подаються безпосередньо державному кадастровому реєстратору територіального органу Держземагентства

Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно Строк надання адміністративної послугиУ строк, що не перевищує 14 робочих днів з дня отримання відповідних документів Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги1. Розташування земельної ділянки на території дії повноважень іншого Державного кадастрового реєстратора

2. Звернення із заявою неналежної особи

3. Невідповідність поданих документів вимогам законодавства

4. Наявність заявлених відомостей у Поземельній книзі Результат надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру на підтвердження внесення відомостей до Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру Способи отримання відповіді (результату)Витяг з Державного земельного кадастру на підтвердження внесення відомостей до Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
ВНЕСЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ВІДОМОСТЕЙ (ЗМІН ДО НИХ) ПРО ЗЕМЛІ В МЕЖАХ ТЕРИТОРІЙ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОДИНИЦЬ, З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ
(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації1Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим. Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.122Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.003Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтаття 32 Закону України “Про Державний земельний кадастр” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 96, 97, 98 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява про внесення відомостей до Державного земельного кадастру Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1. Заява про внесення відомостей до Державного земельного кадастру за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

2. Документація із землеустрою та оцінки земель, інші документи, які є підставою для внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру

3. Електронний документ

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиДокументи подаються безпосередньо державному кадастровому реєстратору територіального органу Держземагентства

Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно

 

Строк надання адміністративної послугиПротягом 14 робочих днів з дня реєстрації заяви про надання послуги Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

 1.   Звернення за внесенням відповідних відомостей (змін до них) неналежної особи

2. Подання заявником не повного пакета документів

3. Розташування об’єкта Державного земельного кадастру на території дії повноважень іншого Державного кадастрового реєстратора

4. Електронний документ не придатний для проведення його перевірки за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру

Результат надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру на підтвердження внесення відомостей до Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру Способи отримання відповіді (результату)Витяг з Державного земельного кадастру на підтвердження внесення відомостей до Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим.Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.12 Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.00 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтаття 24 Закону України “Про Державний земельний кадастр” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 110, 111 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява про державну реєстрацію земельної ділянки Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1. Заява про державну реєстрацію земельної ділянки за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України

від 17.10.2012 № 1051

2. Оригінал погодженої відповідно до законодавства документації із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки (разом з позитивним висновком державної експертизи землевпорядної документації у разі, коли така документація підлягає обов’язковій державній експертизі землевпорядної документації)

3. Електронний документ

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиЗаява з доданими документами надається заявником особисто чи уповноваженою ним особою або надсилається поштою цінним листом з описом вкладення та повідомленням про вручення Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно Строк надання адміністративної послугиПротягом 14 календарних днів з дня реєстрації заяви про надання послуги Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги1. Невідповідність поданих документів вимогам законодавства

2. Розташування в межах земельної ділянки, яку передбачається зареєструвати, іншої земельної ділянки або її частини

3. Розташування земельної ділянки на території дії повноважень іншого Державного кадастрового реєстратора

4. Подання заявником документів, визначених законодавством для отримання послуги, не в повному обсязі Результат надання адміністративної послугиВідкриття Поземельної книги на земельну ділянку

Витяг з Державного земельного кадастру на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки

Відмова у здійсненні державної реєстрації земельної ділянки Способи отримання відповіді (результату)Витяг з Державного земельного кадастру на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки або відмова у здійсненні державної реєстрації земельної ділянки отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ОБМЕЖЕНЬ У ВИКОРИСТАННІ ЗЕМЕЛЬ З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ
(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим. Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.12 Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.00 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниСтаття 28 Закону України “Про Державний земельний кадастр” Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 101, 103 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява про державну реєстрацію обмеження у використанні земель

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1. Заява про державну реєстрацію обмеження у використанні земель за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051

2. Документація із землеустрою, інші документи, які є підставою для виникнення, зміни та припинення обмеження у використанні земель

3. Електронний документ

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиДокументи подаються безпосередньо державному кадастровому реєстратору територіального органу Держземагентства Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно Строк надання адміністративної послугиПротягом 14 робочих днів з дня реєстрації заяви про надання послуги Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги1. Обмеження згідно із законом не підлягає державній реєстрації

2. Обмеження встановлюється на території дії повноважень іншого Державного кадастрового реєстратора

3. Із заявою про державну реєстрацію обмеження у використанні земель звернулася неналежна особа

4. Подані документи не відповідають вимогам законодавства

5. Заявлене обмеження вже зареєстроване Результат надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель або повідомлення про відмову у державній реєстрації обмеження у використанні земель Способи отримання відповіді (результату)Витяг з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель або повідомлення про відмову у державній реєстрації обмеження у використанні земель отримується безпосередньо у  державного кадастрового реєстратора Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
ВИДАЧА ДОВІДКИ З ДЕРЖАВНОЇ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ ПРО НАЯВНІСТЬ ЗЕМЕЛЬ ТА РОЗПОДІЛ ЇХ ЗА ВЛАСНИКАМИ ЗЕМЕЛЬ, ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧАМИ, УГІДДЯМИ (ЗА ДАНИМИ ФОРМИ 6-ЗЕМ)
(назва адміністративної послуги)

Відділ Держземагентства у  Турківському районі Львівської області

(найменування суб’єкта надання послуги)Інформація про центр надання адміністративної послугиНайменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг при Турківській районній державній адміністрації Місцезнаходження центру надання адміністративної послугим. Турка, вул.С.Стрільців, 62, 1 поверх, каб.12 Інформація щодо режиму роботи  центру надання адміністративної послугиПонеділок, середа, п’ятниця, субота – з 9.00 – 18.00

Вівторок, четвер – з 9.00 – 20.00 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послугиТел./факс: 31328;

Тел.: 31328, 31699;

Е-mail: Tyrka.cnap@ukr.net

Веб-сайт: turka-rda.gov.ua ( Розділ: Центр НАП )Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закони УкраїниЗакон України “Про землеустрій” Акти Кабінету Міністрів Українипостанова Кабінету Міністрів України від 01.08.2011 № 835

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг” Акти центральних органів виконавчої влади  Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування Умови отримання адміністративної послуги Підстава для одержання адміністративної послугиЗапит органу державної влади, органу місцевого самоврядування Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1.Заява про надання довідки про кількісні характеристики земельних ділянок, розподіл їх між власниками і користувачами (форма 6-зем) за довільною формою.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиЗаява про надання про надання довідки про кількісні характеристики земельних ділянок, розподіл їх між власниками і користувачами (форма 6-зем) подається заявником або уповноваженою особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення.

Доступ органу державної владу, органу місцевого самоврядування до узагальнених відомостей про кількість та якість земель; звітів державної статистичної звітності з кількісного обліку земель є персоніфікованим і здійснюється за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру шляхом створення за його запитом персонального облікового запису та відповідної веб-сторінки органу державної влади або органу місцевого самоврядування. Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно. Строк надання адміністративної послугиСтрок надання адміністративної послуги 10 робочих днів з дня реєстрації заяви про надання послуги.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послугиПідстави для відмови у наданні адміністративної послуги є:

1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості.

2. Із заявою про про надання довідки про кількісні характеристики земельних ділянок, розподіл їх між власниками і користувачами (форма 6-зем) звернулася неналежна особа. Результат надання адміністративної послугиДовідка з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем). Способи отримання відповіді (результату)Довідка з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем) отримується заінтересованою особою особисто або надсилається поштою чи надсилається в електронній формі на відповідну веб-сторінку органу державної влади або органу місцевого самоврядування. Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 1 січня 2015 року  згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»  17 адміністративних послуг, які раніше надавались Відділом Держземагентства у Турківському районі  згідно переліку будуть надаватись виключно через центри надання адміністративних послуг:

 1. Порядок видачі  витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та документи  необхідні для надання такої послуги.
 2.  Порядок виправлення технічної помилки у відомостях з державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу та документи  необхідні для надання такої послуги.
 3. Порядок видачі витягу з державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки та документи  необхідні для надання такої послуги.
 4. Порядок внесення до державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу  та документи  необхідні для надання такої послуги.
 5. Порядок видачі довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання) та документи  необхідні для надання такої послуги.
 6. Порядок надання відомостей з державного земельного кадастру

у формі витягу з державного земельного кадастру про земельну ділянку та документи  необхідні для надання такої послуги.

 1.  Порядок надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу з державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць та документи  необхідні для надання такої послуги.
 2. Порядок надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу з державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель та документи  необхідні для надання такої послуги.
 3. Порядок надання відомостей з державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території) та документи  необхідні для надання такої послуги.
 4. Порядок надання відомостей з державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації державного земельного кадастру та документи  необхідні для надання такої послуги.
 5. Порядок внесення до державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу та документи  необхідні для надання такої послуги.
 6. Порядок внесення до державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянкута документи  необхідні для надання такої послуги.
 7. Порядок внесення до державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць, з видачею витягу та документи  необхідні для надання такої послуги.
 8. Порядок державної реєстрації земельної ділянки та документи  необхідні для надання такої послуги.
 9. Порядок державної реєстрації обмежень у використанні земель з видачею витягу та документи  необхідні для надання такої послуги.
 10. Порядок видачі довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем) та документи  необхідні для надання такої послуги.
 11.  Порядок видачі віломостей з документації із землеустрою, що включена до державного фонду документації із землеустрою та документи необхідні для надання такої послуги.

 

 

Інформацію про перелік документів і порядок надання адміністративних послуг необхідних для отримання послуги можна отримати з інформаційної картки, яка розміщена на стенді .

 

 

 

 

 

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Закон України «Про адміністративні послуги»

Постанова Кабінету Міністрів України від 01.08.2011 № 835 «Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг»

Розпорядження Кабінету Міністрів  України від 16 травня 2014 р. № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»

Постанова Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 р. № 44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги»

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

ВИДАЧА ВИТЯГУ З ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ПРО НОРМАТИВНУ ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

(назва адміністративної послуги)

ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації
Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги 82500 Львівська обл., м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62
Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративної послуги Відповідно до графіку роботи Відділу  Держземагентства у Турківському районі
Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративної послуги 03-(269) 3-24-15, 03-(269) 3-16-13  rtur@zem.lviv.ua
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
Закони України Статті 20, 23 Закону України “Про оцінку земель”
Акти Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 № 1278 “Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів)”Постанова Кабінету Міністрів України від 23.03.1995 № 213 “Про Методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів”Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”
Акти центральних органів виконавчої влади
Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування
Умови отримання адміністративної послуги
Підстава для одержання адміністративної послуги Звернення юридичної або фізичної особи землевласника або землекористувача, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них Власниками (користувачами) земельних   ділянок подається:- заява   про надання витягу   з технічної документації про   нормативну грошову оцінку земельної ділянки.у довільній формі,   якій вказується площа, місцезнаходження,   функціональне використання та   підстава набуття права   на земельну ділянку,   а також зазначається, для пред’явлення в   які органи видається   Витяг (податкові, нотаріальні тощо).Заява   від юридичних осіб   подається на офіційному   бланку за підписом   керівника, що скріплюється печаткою.

– копія   документа, що посвідчує   право на земельну ділянку;

– належним   чином завірена копія   документа, що підтверджує   повноваження спадкоємця   (правонаступника). Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиДокументи подаються безпосередньо   посадовій особі Управління   Держземагентства у Турківському районі, яка   забезпечує надання даної   послуги Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно Строк надання адміністративної послугиСтрок, що не перевищує семи робочих днів з дати надходження відповідної заяви Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги1. Ненадання   усіх   необхідних документів,   зазначених у пункті   5 інформаційної   картки   адміністративної послуги та   (або) невідповідність змісту   звернення вимогам цього   пункту.2. Відсутність технічної   документації з нормативної   грошової оцінки земельної   ділянки (оцінку земель не   проведено);3. Відсутність в наданих документах   інформації щодо місця   розташування, площі, функціонального призначення земельної   ділянки. Результат надання адміністративної послугиВитяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки Способи отримання відповіді (результату). Отримання у посадовї особі Управління   Держземагентства у Турківському районі, яка   забезпечує надання даної   послуги Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою

(назва адміністративної послуги)

ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

  Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації
Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги 82500 Львівська обл., м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62
Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративної послуги Відповідно до графіку прийому фізичних та юридичних осіб щодо надання адміністративних послуг Відділу  Держземагентства у Турківському районі
Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративної послуги 03-(269) 3-24-15, 03-(269) 3-16-13  rtur@zem.lviv.ua
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
Закони України Статті 32 та 33 Закону України „Про землеустрій”
Акти Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України від 17.11.2004 № 1553 „Про затвердження Положення про Державний фонд документації із землеустрою”Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”
Акти центральних органів виконавчої влади
Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування
Умови отримання адміністративної послуги
Підстава для одержання адміністративної послуги Запит про надання відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них Запит про надання відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою, у довільній формі
Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Подання органами державної влади та органами місцевого самоврядування до адміністративного органу запитів про надання послуги здійснюється шляхом поштового відправлення.
Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги Безоплатно
Строк надання адміністративної послуги Відомості або відмова у їх видачі надаються у строк, що не перевищує 30 календарних днів з дня реєстрації заяви (запиту)
Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги відсутність відповідної документації із землеустрою у Державному фонді документації із землеустрою;
Результат надання адміністративної послуги Відомості з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою
Способи отримання відповіді (результату) Надання органам державної влади та органам місцевого самоврядування відомостей або відмов у їх видачі здійснюється шляхом поштового відправлення.
Примітка  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
ВИПРАВЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ПОМИЛКИ У ВІДОМОСТЯХ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ, ЯКА БУЛА ДОПУЩЕНА ОРГАНОМ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ЙОГО ВЕДЕННЯ
(назва адміністративної послуги)ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(найменування суб’єкта надання послуги)
Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації
Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги 82500 Львівська обл., м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62
Інформація щодо режиму роботи  суб’єкта надання адміністративної послуги Відповідно до графіку прийому фізичних та юридичних осіб щодо надання адміністративних послуг Відділу  Держземагентства у Турківському районі
Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання  адміністративної послуги 03-(269) 3-24-15, 03-(269) 3-16-13  rtur@zem.lviv.ua
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
Закони України Стаття 37 Закону України “Про Державний земельний кадастр”
Акти Кабінету Міністрів України Пункти 139, 142, 144, 149 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”
Акти центральних органів виконавчої влади
Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування
Умови отримання адміністративної послуги
Підстава для одержання адміністративної послуги Виявлення фізичною або юридичною особою технічної помилки (описка, друкарська, граматична, арифметична чи інша помилка) у витязі, довідці з Державного земельного кадастру, викопіюванні з картографічних матеріалів Державного земельного кадастру
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них 1.Повідомлення про виявлення технічної помилки із викладенням суті виявлених помилок за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 10512. Документи, що містять зазначені у повідомленні технічні помилки, та документи, що підтверджують такі помилки і містять правильну редакцію відповідних відомостей
Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Повідомлення разом з доданими до нього документами подається заінтересованою особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення
Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги Безоплатно
Строк надання адміністративної послуги Розгляд повідомлення про виявлення технічної помилки здійснюється Державним кадастровим реєстратором у день надходження такого повідомлення
Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги Не виявлення відповідних технічних помилок, які наведені в  повідомленні про виявлення технічної помилки
Результат надання адміністративної послуги Протокол виправлення помилкиЗаміна документу, в якому виявлено помилку (витяг, довідку з Державного земельного кадастру, викопіювання з картографічних матеріалів Державного земельного кадастру) заявникові за його бажаннямВідмова у виправленні помилки
Способи отримання відповіді (результату) Державний кадастровий реєстратор письмово повідомляє заінтересованих осіб не пізніше наступного дня про виправлення помилки за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 або надає мотивовану відмову
Примітка
    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ ВИДАЧА ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ НА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ (назва адміністративної послуги)ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(найменування суб’єкта надання послуги) Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта зверненняЦентр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації   Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги82500 Львівська обл., м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62  Інформація щодо режиму роботи  суб’єкта надання адміністративної послугиВідповідно до графіку прийому фізичних та юридичних осіб щодо надання адміністративних послуг Відділу  Держземагентства у Турківському районі  Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання  адміністративної послуги03-(269) 3-24-15, 03-(269) 3-16-13  rtur@zem.lviv.ua Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги  Закони УкраїниСтаття 24 Закону України “Про Державний земельний кадастр”  Акти Кабінету Міністрів УкраїниПункти 110, 111 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”  Акти центральних органів виконавчої влади   Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування  Умови отримання адміністративної послуги  Підстава для одержання адміністративної послугиЗаява про державну реєстрацію земельної ділянки  Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них1. Заява про державну реєстрацію земельної ділянки за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 10512. Оригінал погодженої відповідно до законодавства документації із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки (разом з позитивним висновком державної експертизи землевпорядної документації у разі, коли така документація підлягає обов’язковій державній експертизі землевпорядної документації)3. Електронний документ  Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиДокументи подаються безпосередньо державному кадастровому реєстратору територіального органу Держземагентства або надсилається поштою цінним  листом  з описом вкладення та повідомленням про вручення  Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно  Строк надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки надається після державної реєстрації земельної ділянки, яка  здійснюється у строки, визначені законодавством (14 робочих днів)  Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги1. Невідповідність поданих документів вимогам законодавства2. Розташування в межах земельної ділянки, яку передбачається зареєструвати, іншої земельної ділянки або її частини3. Розташування земельної ділянки на території дії повноважень іншого Державного кадастрового реєстратора4. Подання заявником документів, визначених законодавством для отримання послуги, не в повному обсязі  Результат надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки або відмова у державній реєстрації земельної ділянки  Способи отримання відповіді (результату)Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки або відмова у державній реєстрації земельної ділянки отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора  Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
ВНЕСЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ВІДОМОСТЕЙ ПРО МЕЖІ ЧАСТИНИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, НА ЯКУ ПОШИРЮЮТЬСЯ ПРАВА СУБОРЕНДИ, СЕРВІТУТУ, З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ(назва адміністративної послуги)
ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(найменування суб’єкта надання послуги)
Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації
Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги 82500 Львівська обл., м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62
Інформація щодо режиму роботи  суб’єкта надання адміністративної послуги Відповідно до графіку прийому фізичних та юридичних осіб щодо надання адміністративних послуг Відділу  Держземагентства у Турківському районі
Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання  адміністративної послуги 03-(269) 3-24-15, 03-(269) 3-16-13  rtur@zem.lviv.ua
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
Закони України Стаття 29 Закону України “Про Державний земельний кадастр”
Акти Кабінету Міністрів України Пункти 125, 126, 127, 165 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”
Акти центральних органів виконавчої влади
Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування
Умови отримання адміністративної послуги
Підстава для одержання адміністративної послуги Заява про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них 1. Заява за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 10512. Документи, на підставі яких виникає право суборенди, сервітуту, із зазначенням меж частини земельної ділянки, на яку поширюється таке право3. Документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту4. Електронний документ
Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Документи подаються безпосередньо державному кадастровому реєстратору територіального органу Держземагентства
Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги Безоплатно
Строк надання адміністративної послуги Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту надається після державної реєстрації таких відомостей, яка  здійснюється у строк, що не перевищує 14 днів з дня реєстрації заяви про надання послуги
Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги 1. Земельна ділянка розташована на території дії повноважень іншого Державного кадастрового реєстратора2. Заявником подано документи не в повному обсязі3. Подані документи не відповідають вимогам законодавства4. Із заявою звернулася неналежна особа
Результат надання адміністративної послуги Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту або відмова у внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту
Способи отримання відповіді (результату) Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту або відмова у внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора
Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
НАДАННЯ ДОВІДКИ ПРО НАЯВНІСТЬ ТА РОЗМІР ЗЕМЕЛЬНОЇ ЧАСТКИ (ПАЮ), ДОВІДКИ ПРО НАЯВНІСТЬ У ДЕРЖАВНОМУ ЗЕМЕЛЬНОМУ КАДАСТРІ ВІДОМОСТЕЙ ПРО ОДЕРЖАННЯ У ВЛАСНІСТЬ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ У МЕЖАХ НОРМ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗА ПЕВНИМ ВИДОМ ЇЇ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ВИКОРИСТАННЯ)
(назва адміністративної послуги)ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(найменування суб’єкта надання послуги)
Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації
Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги 82500 Львівська обл., м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62
Інформація щодо режиму роботи  суб’єкта надання адміністративної послуги Відповідно до графіку прийому фізичних та юридичних осіб щодо надання адміністративних послуг Відділу  Держземагентства у Турківському районі
Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання  адміністративної послуги 03-(269) 3-24-15, 03-(269) 3-16-13  rtur@zem.lviv.ua
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
Закони України Земельний кодекс України, Закон України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”
Акти Кабінету Міністрів України Пункти 198, 199 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”
Акти центральних органів виконавчої влади
Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування
Умови отримання адміністративної послуги
Підстава для одержання адміністративної послуги Заява про надання довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки в межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання)
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них 1. Заява про надання довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки в межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання) за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 10512. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)
Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Заява подається заінтересованою особою особисто державному кадастровому реєстратору або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення
Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги Безоплатно
Строк надання адміністративної послуги Протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви заявникові надається довідка про наявність та розмір земельної частки (паю), довідка про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки в межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання) або вмотивована відмова в її наданні
Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги 1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру  звернулася неналежна особа3. Документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом
Результат надання адміністративної послуги Довідка про наявність та розмір земельної частки (паю), довідка про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки в межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання) або вмотивована відмова в її наданні
Способи отримання відповіді (результату) Довідка про наявність та розмір земельної частки (паю), довідка про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки в межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання) або вмотивована відмова в її наданні отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора
Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУУ ФОРМІ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРОЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ
(назва адміністративної послуги)ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(найменування суб’єкта надання послуги)
Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації
 
Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги 82500 Львівська обл., м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62
Інформація щодо режиму роботи  суб’єкта надання адміністративної послуги Відповідно до графіку прийому фізичних та юридичних осіб щодо надання адміністративних послуг Відділу  Держземагентства у Турківському районі
Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання  адміністративної послуги 03-(269) 3-24-15, 03-(269) 3-16-13  rtur@zem.lviv.ua
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
Закони України Стаття 38 Закону України “Про Державний земельний кадастр”
Акти Кабінету Міністрів України Пункти 166, 167, 168, 171 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”
Акти центральних органів виконавчої влади
Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування
Умови отримання адміністративної послуги
Підстава для одержання адміністративної послуги Заява про надання витягу з  Державного земельного кадастру
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них 1. Заява про надання витягу з  Державного земельного кадастру за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 10512. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру або засвідченої копії документа Державного земельного кадастру та витягу з нього3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)
Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення
Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги Послуга платна
У разі платності:
11.1 Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата Пункт 9 додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2011 року № 835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг”
11.2 Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Розмір плати за надання послуги – 53  гривніОплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку
11.3. Розрахунковий рахунок для внесення плати Розрахунковий рахунок для внесення плати надається територіальним органом Держземагентства, який надає адміністративну послугу
Строк надання адміністративної послуги Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку видається заявнику в день надходження відповідної заяви
Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги 1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру  звернулася неналежна особа3. Документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом
Результат надання адміністративної послуги Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру
Способи отримання відповіді (результату) Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора
Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ЗЕМЛІ В МЕЖАХ ТЕРИТОРІЇ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОДИНИЦЬ
(назва адміністративної послуги)ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(найменування суб’єкта надання послуги)
Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації
Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги 82500 Львівська обл., м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62
Інформація щодо режиму роботи  суб’єкта надання адміністративної послуги Відповідно до графіку прийому фізичних та юридичних осіб щодо надання адміністративних послуг Відділу  Держземагентства у Турківському районі
Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання  адміністративної послуги 03-(269) 3-24-15, 03-(269) 3-16-13  rtur@zem.lviv.ua
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
Закони України Стаття 38 Закону України “Про Державний земельний кадастр”
Акти Кабінету Міністрів України Пункти 166, 167, 168 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”
Акти центральних органів виконавчої влади
Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування
Умови отримання адміністративної послуги
Підстава для одержання адміністративної послуги Заява про надання витягу з  Державного земельного кадастру
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них 1. Заява про надання витягу з  Державного земельного кадастру за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 10512. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру, або засвідченої копії документа Державного земельного кадастру та витягу з нього3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)
Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення
Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги Послуга платна
У разі платності:
11.1 Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата Пункт 9 додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2011 року № 835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг ”
11.2. Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Розмір плати за надання послуги – 71  гривняОплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку
11.3. Розрахунковий рахунок для внесення плати Розрахунковий рахунок для внесення плати надається територіальним органом Держземагентства, який надає адміністративну послугу
Строк надання адміністративної послуги Протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви про надання послуги
Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги 1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру  звернулася неналежна особа3. Документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом
Результат надання адміністративної послуги Витяг з Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру
Способи отримання відповіді (результату) Витяг з Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора
Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ОБМЕЖЕННЯ У ВИКОРИСТАННІ ЗЕМЕЛЬ
(назва адміністративної послуги)ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(найменування суб’єкта надання послуги)
Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації
Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги 82500 Львівська обл., м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62
Інформація щодо режиму роботи  суб’єкта надання адміністративної послуги Відповідно до графіку прийому фізичних та юридичних осіб щодо надання адміністративних послуг Відділу  Держземагентства у Турківському районі
Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання  адміністративної послуги 03-(269) 3-24-15, 03-(269) 3-16-13  rtur@zem.lviv.ua
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
Закони України Стаття 38 Закону України “Про Державний земельний кадастр”
Акти Кабінету Міністрів України Пункти 166, 167, 168, 171, 174 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”
Акти центральних органів виконавчої влади
Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування
Умови отримання адміністративної послуги
Підстава для одержання адміністративної послуги Заява про надання витягу з  Державного земельного кадастру
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них 1. Заява про надання витягу з  Державного земельного кадастру за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 10512. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру або засвідченої копії документа Державного земельного кадастру та витягу з нього3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)
Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення
Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги Послуга платна
У разі платності:
11.1 Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата Пункт 9 додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2011 року № 835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг”
11.2. Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Розмір плати за надання послуги – 68  гривеньОплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку
11.3. Розрахунковий рахунок для внесення плати Розрахунковий рахунок для внесення плати надається територіальним органом Держземагентства, який надає адміністративну послугу
Строк надання адміністративної послуги Протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви про надання послуги
Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги 1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру  звернулася неналежна особа3. Документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом
Результат надання адміністративної послуги Витяг з Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру
Способи отримання відповіді (результату) Витяг з Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора
Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ДОВІДКИ,
ЩО МІСТИТЬ УЗАГАЛЬНЕНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗЕМЛІ (ТЕРИТОРІЇ)
(назва адміністративної послуги)ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(найменування суб’єкта надання послуги)
Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації
Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги 82500 Львівська обл., м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62
Інформація щодо режиму роботи  суб’єкта надання адміністративної послуги Відповідно до графіку прийому фізичних та юридичних осіб щодо надання адміністративних послуг Відділу  Держземагентства у Турківському районі
Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання  адміністративної послуги 03-(269) 3-24-15, 03-(269) 3-16-13  rtur@zem.lviv.ua
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
Закони України Стаття 38 Закону України “Про Державний земельний кадастр”
Акти Кабінету Міністрів України Пункти 166, 167, 168, 179, 197 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”
Акти центральних органів виконавчої влади
Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування
Умови отримання адміністративної послуги
Підстава для одержання адміністративної послуги Заява про надання відомостей з  Державного земельного кадастру
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них 1. Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 10512. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території), або засвідченої копії документа Державного земельного кадастру та витягу з нього3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)
Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення
Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги Послуга платна
У разі платності:
11.1 Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата Пункт 9 додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2011 року № 835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг”
11.2. Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Розмір плати за надання послуги – 71  гривняОплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку
11.3. Розрахунковий рахунок для внесення плати Розрахунковий рахунок для внесення плати надається територіальним органом Держземагентства, який надає адміністративну послугу
Строк надання адміністративної послуги Протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви про надання послуги
Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги 1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру  звернулася неналежна особа3. Документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом
Результат надання адміністративної послуги Довідка, що містить узагальнену інформацію про землі (території) або повідомлення про відмову у її наданні
Способи отримання відповіді (результату) Довідка, що містить узагальнену інформацію про землі (території) або повідомлення про відмову у її наданні отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора
Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИКОПІЮВАНЬ З КАДАСТРОВОЇ КАРТИ (ПЛАНУ) ТА ІНШОЇ КАРТОГРАФІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ
(назва адміністративної послуги)ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(найменування суб’єкта надання послуги)
Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації
Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги 82500 Львівська обл., м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62
Інформація щодо режиму роботи  суб’єкта надання адміністративної послуги Відповідно до графіку прийому фізичних та юридичних осіб щодо надання адміністративних послуг Відділу  Держземагентства у Турківському районі
Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання  адміністративної послуги 03-(269) 3-24-15, 03-(269) 3-16-13  rtur@zem.lviv.ua
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
Закони України Стаття 38 Закону України “Про Державний земельний кадастр”
Акти Кабінету Міністрів України Пункти 166, 167, 168, 172, 181, 182 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”
Акти центральних органів виконавчої влади
Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування
Умови отримання адміністративної послуги
Підстава для одержання адміністративної послуги Заява про надання відомостей з  Державного земельного кадастру
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них 1. Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 10512. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання викопіювання з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру, або засвідченої копії документа Державного земельного кадастру та витягу з нього3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)
Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення
Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги Послуга платна
У разі платності:
11.1 Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата Пункт 9 додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2011 року № 835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг”
11.2. Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Розмір плати за надання послуги – 31  гривняОплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку
11.3. Розрахунковий рахунок для внесення плати Розрахунковий рахунок для внесення плати надається територіальним органом Держземагентства, який надає адміністративну послугу
Строк надання адміністративної послуги Протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви про надання послуги
Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги 1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру  звернулася неналежна особа3. Документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом
Результат надання адміністративної послуги Викопіювання з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру
Способи отримання відповіді (результату) Викопіювання з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора
Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
ВНЕСЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ВІДОМОСТЕЙ ПРО ОБМЕЖЕННЯ У ВИКОРИСТАННІ ЗЕМЕЛЬ, ВСТАНОВЛЕНІ ЗАКОНАМИ ТА ПРИЙНЯТИМИ ВІДПОВІДНО ДО НИХ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИМИ АКТАМИ, З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ
(назва адміністративної послуги)ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(найменування суб’єкта надання послуги)
Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації
1 Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги 82500 Львівська обл., м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62
2 Інформація щодо режиму роботи  суб’єкта надання адміністративної послуги Відповідно до графіку прийому фізичних та юридичних осіб щодо надання адміністративних послуг Відділу  Держземагентства у Турківському районі
3 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання  адміністративної послуги 03-(269) 3-24-15, 03-(269) 3-16-13  rtur@zem.lviv.ua
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
Закони України Стаття 32 Закону України “Про Державний земельний кадастр”
Акти Кабінету Міністрів України Пункти 104, 105 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”
Акти центральних органів виконавчої влади
Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування
Умови отримання адміністративної послуги
Підстава для одержання адміністративної послуги Заява про внесення відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них 1. Заява про державну реєстрацію обмеження у використанні земель за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051
 1. Документація із землеустрою, яка згідно з пунктом 102 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 є підставою для внесення до Державного земельного кадастру відомостей про такі обмеження

3. Електронний документ Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послугиДокументи подаються безпосередньо державному кадастровому реєстратору територіального органу Держземагентства Платність (безоплатність) надання адміністративної послугиБезоплатно Строк надання адміністративної послугиУ строк, що не перевищує 14 робочих днів з дня реєстрації заяви про надання послуги Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

 1.   Звернення за внесенням відповідних відомостей (змін до них) неналежної особи

2. Подання заявником не повного пакета документів

3. Розташування об’єкта Державного земельного кадастру на території дії повноважень іншого Державного кадастрового реєстратора

4. Електронний документ не придатний для проведення його перевірки за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру

Результат надання адміністративної послугиВитяг з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами або повідомлення про відмову у внесенні відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами Способи отримання відповіді (результату)Витяг з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами або повідомлення про відмову у внесенні відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами отримується безпосередньо у державного кадастрового реєстратора Примітка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ
ВНЕСЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ВІДОМОСТЕЙ (ЗМІН ДО НИХ) ПРО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ
(назва адміністративної послуги)ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНТСТВА У ТУРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(найменування суб’єкта надання послуги)
Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги
Найменування центру надання адміністративної послуги, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Центр надання адміністративних послуг Турківської районної державної адміністрації
1 Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги 82500 Львівська обл., м.Турка, вул.Січових Стрільців, 62
2 Інформація щодо режиму роботи  суб’єкта надання адміністративної послуги Відповідно до графіку прийому фізичних та юридичних осіб щодо надання адміністративних послуг Відділу  Держземагентства у Турківському районі
3 Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання  адміністративної послуги 03-(269) 3-24-15, 03-(269) 3-16-13  rtur@zem.lviv.ua
Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги
Закони України Стаття 21 Закону України “Про Державний земельний кадастр”
Акти Кабінету Міністрів України Пункти 118, 121, 122 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”
Акти центральних органів виконавчої влади
Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування
Умови отримання адміністративної послуги
Підстава для одержання адміністративної послуги Заява про внесення відомостей до Державного земельного кадастру
Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них 1. Заява про внесення відомостей до Державного земельного кадастру за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 10512. Оригінал документації із землеустрою або оцінки земель, яка є підставою для внесення таких змін (крім випадків зміни виду використання земельної ділянки в межах земель певної категорії)3. Електронний документ (крім випадків внесення відомостей про зміну виду використання)4. Документ, що підтверджує оплату послуг з внесення до Поземельної книги змін до відомостей про земельну ділянку
Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги Документи подаються безпосередньо державному кадастровому реєстратору територіального органу Держземагентства
Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги Безплатно
У разі платності:
11.1 Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата Пункт 8 додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2011 року № 835 “Деякі питання надання Держ