У Пустомитах відкрили реконструйований дитячий басейн

Оновлений плавальний басейн запрацював після реконструкції у дошкільному навчальному закладі №3 м.Пустомити. Відтепер понад 180 вихованців цього садочка, серед яких і малеча з особливими потребами, навчатимуться плавання у сучасних умовах.

Дитячий басейн, котрий не працював понад 17 років, відкрили 11 березня. Участь в урочистостях взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Очільник Львівщини наголосив, що тепер вихованці садочку матимуть змогу вчитись плаванню у сучасних та комфортних умовах. Він також побажав діткам стати такими ж відомими, як українські плавці Яна Клочкова і Денис Силантьєв.

Наголосимо, що реконструкція басейну розпочалась у 2016 році. Вартість робіт склала понад 1,4 мільйони гривень.

Довідка:

Дошкільний навчальний заклад № 3 м.Пустомити відкрили 9 березня 1985 року. На сьогодні у садку є 7 вікових груп, де виховується 181 дитина, з них навчаються дві спеціальні групи для 24 діток із вадами мовлення.

До 1999 року тут функціонував басейн. Його реконструкцію розпочали у 2016-му. Виконавцем робіт було ТзОВ “Західбуд-проект”.
Загалом на ремонт та переобладнання використали 1 450 726 грн, з них 700 000 грн – кошти обласного бюджету, 595 726 грн та 155 000 грн – із районного та міського бюджетів відповідно.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*