Зимова школа молодих бібліотекарів-2014: вишкіл, спілкування, обмін досвідом, відпочинок

EmMxISiXsqU

У рамках реалізації Міжнародної програми «Бібліоміст», на Львівщині втретє працюватиме Зимова школа молодих бібліотекарів. Цьогоріч захід проходитиме з 11 до 15 лютого у с. Орявчик Сколівського району.

У Зимовій школі візьмуть участь  30 молодих бібліотекарів з усіх регіонів України. Заняття в школі проводитимуть висококваліфіковані тренери.

Головна мета Школи – навчити молодих бібліотекарів поглиблювати свої професійні знання, уміння й навички і сприяти інноваційному розвитку тих бібліотек, у яких вони працюють, застосовуючи креативні й нестандартні підходи.

У програмі школи – тренінги, інтерактивні заняття і лекції з фандрейзингу, партнерства, роботи в команді, PR, створення та впровадження проектів, а також відвідини бібліотек міста Стрия та с. Козьова. Кінцевим результатом Школи буде представлення кожним учасником власного проекту, що буде впроваджений в роботу його бібліотеки.

Довідково:
Організатори Зимової школи молодих бібліотекарів: Українська бібліотечна асоціація, Львівська обласна бібліотека для дітей та Центральні бібліотеки міст Стрий та Сколе.

Цьогорічна школа – вже третя. Перші дві відбулись у с. Буша на Вінничині та в с.Поляниця Івано-Франківської області. 45 молодих бібліотекарів стали не тільки їх випускниками, але й активними в професії, авторами проектів та провайдерами інноваційних ідей.

Директором Зимової школи молодих бібліотекарів-2014 буде директор Львівської обласної бібліотеки для дітей Лариса Лугова.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*