Звіт Турківської районної організації Товариства “Червоний Хрест” за 2013-2014рр.

CIMG2020У звітному році Турківської  Районної організації Червоного Хреста (РОТЧХ) була спрямована на виконання статутних завдань Товариства та плану основних заходів РОТЧХ на 2013р. Районна організація свою роботу планувала.

18 листопада 2013р. підготовлено та затверджено річний план роботи президії та план основних організаційних заходів РОТЧХ. CIMG2018Згідно з плану роботи президії один раз в квартал проводиться засідання президії. Впродовж 2013р. проведено 4 засідання президії РОТЧХ. Протоколи засідання направленні  в обласну організацію ТЧХ.

Турківська районна організація ТЧХ нараховує 1100 членів Товариства, з них 540 юних членів, які обєднані в 23 первинні організації. Значна робота РОТЧХ проводиться по розповсюдженню серед населення марки «Членський внесок».

Станом на 31.12.13р. фінансовий план виконано на 81%. Щомісячно направляється звіт до обласної організації ТЧХ.

Згідно плану організаційних заходів В РОТЧХ на протязі 2013р. проведено 5 благодійних акцій, а саме: до Різдвяних св’ят, до дня боротьби з туберкульозом, Місячник Червоного хреста, до Великодніх свят, до Дня захисту дітей,  акція «Милосердя», до дня св. Миколая.

Протягом 2013 року надано допомогу:

  Грошова допомога – 3 особам на суму 600 грн.

Допомога одягом – 113особам на суму 1300 тис. грн.

Взуття – 24 особам на суму 229 грн.

Продуктам харчування – 30 осіб на суму 19845 грн.

Миючими засоби та засоби гігієни – 63 особи на суму 19332 тис. грн.

  Прийом громадян проводяться два рази в тиждень, це вівторок та в п’ятницю з 10.00 до 13.00.

CIMG2014Надання медико-соціальної допомоги самотнім людям похилого віку забезпечується силами патронажних медичних сестер, яких на даний час є 3 медичні та одна молодша сестра милосердя. Кожна патронажна медична сестра обслуговує 50- 60 чоловік в рік. На всіх хворих є направлення і назначення лікарів. Надання медико-соціальної допомоги здійснюється при постійній співпраці з поліклінікою району, згідно з територіальним  центром «Положення про патронажну службу». В роботі використовуються «методичні рекомендації.                                                                                                                 3прийняті спільно з управлінням охорони здоров’я, головним управлінням праці соціального захисту населення.

Районна організація  ТЧХ тісно співпрацює з територіальним центром, службою у справах дітей , районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Протягом 2013р. по списках, які надала служба у справах дітей надано допомогу, одягом, взуттям та миючими засобами – 18 сім’ям, які опинилися у важких життєвих умовах.

Також гуманітарну допомогу РОТЧХ  надавали за проханням  і списками районний центр  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Допомогу отримали 23 сім’ї які стоять на обліку в центрі соціальної служби.

Районна організація ТЧХ по договору співпрацює з Старосамбірським проти тубдиспансером. Протягом року на обліку РОТЧХ по направленню лікаря – фтизіатра Куліш Ю. Л взято на облік 28 хворих на туберкульоз. За кожним хворим закріплюється  патронажна медсестра ТЧХ або медсестра – волонтер відділу охорони здоров’я.  Кожний день медсестра здійснює візит до хворого і видає ліки, п’ятнадцять  днів хворому видають продуктовий набір на Миючі засоби отримали (пральний порошок). Продуктові набори солодощі «Рошен» отримали до св..Миколая всі діти школи інтернат, багатодітні сім’ї і сім’ї, які опинилися у важких умовах проживання с.Вовче (30 сімей), також отримали подарунки діти, які знаходились у дитячому відділі Турківської комунальної лікарні на лікуванні(суму 120 грн.).

Крім того РОТЧХ при потребі надає Турківська лікарня-гуманітарну допомогу у вигляді одягу та миючих засобів. Патронажні медичні сестри РО ТЧХ в домашніх умовах відповідно до призначення лікаря виконують такі маніпуляції та процедури: спостереження та оцінка стану хворого, внутрішньо – м’язеві, підшкірні ін’єкції, вимірювання артеріального тиску, температура тіла, компреси, втирання лікувальних мазей. Своєчасно інформує дільничного лікаря-терапевта про зміни в стані здоров’я, хворих при потребі викликають лікаря для консультацій та огляду хворого на дому. Також сприяють і допомагають у вирішені соціальних питань. На сьогоднішній день в районній організації знаходяться на обліку 296 людей інвалідів різних категорій.

Кожного року в лютому місяці поновлюються списки одиноких людей,списки звіряються з відділом охорони здоров’я та територіальним центром. Робота патронажних медичних сестер постійно перебуває під щоденним контролем голови РОТЧХ яка координує їхню роботу. Медичні сестри беруть участь в роботі сестринських конференціях та семінарах при обласному Товаристві Червоного Хреста. Молодші сестри милосердя в домашніх умовах здійснюють індивідуальний догляд за хворими,заміна постільної білизни,зміна натільної білизни, прибирання  примішень, вологе прибирання, миття посуди, покупка продуктів харчування, оплата комунальних послуг та інші послуги, які потребують одинокі люди похилого віку.

З січня 2014року на обліку РОТЧХ взято 5 хворих на туберкульоз. Отримано з ЛООТЧХ продуктів на суму 2395,80 тис. грн.. Працівниками РОТЧХ за лютий місяць  зібрано на МАЙДАН нового одягу та взуття на суму – 5220грн. За лютий місяць з ЛООТЧХ отримано дитяче ортопедичне взуття 15шт. на суму 2700грн.Взуття видається дітям хворим на ДЦП по списках і медичні довідці які приносять батьки. Гуманітарна допомога у вигляді одягу, взуття та медичного одягу б\у за березень-квітень місяць отримали 7 сімей – Кримських біженців на суму 1738 тис.грн.(163кгр). 18 людей похилого віку(одинокі), які обслуговуються працівниками Червоного Хреста та 26 людей різних категорій. Також постільну білизну б\в ,халати,медичні костюми та коци отримали відділи охорони здоров’я(реанімація, дитячий відділ, гінекологічний відділ,швидка екстрена медицина та районна поліклініка а також працівники харчоблоку охорони здоров’я.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*