Звіт сектору молоді та спорту райдержадміністрації за 2016 рік

У п’ятницю, 16 грудня, зі звітом про роботу за 2016 рік та перспективи на 2017 рік прозвітував завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Василь Поточний.

Загалом у 2016 році на території району проведено 398 офіційних спортивних заходів з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Реалізовано дві обласні програми:

– Програма облаштування спортивних  майданчиків  з тренажерним обладнанням та спортивних майданчиків зі штучним покриттям розміром 22х42м. Облаштовано 2 майданчики з тренажерним обладнаням (села Лімна таВовче) та один майданчик з штучним покриттям в селі Бітля.

– Програма придбання спортивного інвентаря та спортивної форми за програмою «Сільський спорт». Через систему державних закупівель «Prozorro» закуплено спортивної форми та спортивного інвентаря на суму 96100гр, які роздані сільським та Боринській селищній радам.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*