Звіт про роботу відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

У середу, 21 грудня, зі звітом про роботу відділу агропромислового розвитку Турківської райдержадміністрації у   2016 році та план на 2017 рік прозвітував начальник відділу  Іван Струць.

На виконання Програми «Фінансової підтримки розвитку тваринництва у Турківському районі у 2016 році» рішенням сесії Турківської районної  ради № 66 від 31 березня 2016 року було виділено  8 тис.грн. За виділені кошти здешевлено на 50% вартість штучного осіменіння 107 корів в 5-ти стаціонарних пунктах району.

22 жовтня 2016року в селі Нижнє Гусне Турківського району відкрито молокопереробний   цех по виготовленню сирів потужністю переробки  5 тонн молока  за зміну.

      “Це перший молокозавод, який за багато десятків років збудували на Турківщині. Це є дуже важливим не лише з огляду на виробництво якісного натурального сиру, це чудова можливість для людей, які недалеко від власних осель, здаватимуть молоко і матимуть щодня непоганий додатковий дохід, зазначив голова облдержадміністрації Олег Синютка. – Тішить, що такими невеликими кроками ми розбудовуємо агропромисловий комплекс, створюємо нові робочі місця для людей і підвищуємо доходи підприємств

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*