Звіт начальника відділу культури райдержадміністрації

У понеділок, 19 грудня, заслухали звіт начальника відділу культури і туризму Турківської райдержадміністрації про проведену роботу у 2016 році та перспективи на 2017 рік.

Участь колективів  художньої самодіяльності району в обласних конкурсах:

І місце – за участь в обласному огляді – конкурсі театральних колективів під назвою «Театральна осінь»; в      м.Миколаїв драматичного колективу народного дому с.Ісаї Турківського району (керівник завідуюча народного дому – Димитріу Галина Володимирівна).

Участь в  ІІ Міжнародному огляді-конкурсі народної інструментальної музики “Мелодії бойківського двору” у с.Стрілки Старосамбірського  району народних фольклорних ансамблів народних домів сіл Бітля і Розлуч, а також фольклорного дитячого ансамблю Турківської дитячої музичної школи. Дитячий колектив зайняв ІІІ призове місце.

Участь народного фольклорного ансамблю пісні і музики  “Бойківські переспіви” РНД в обласному фестивалі українського фольклору “Нова радість стала” м.Трускавець, де здобули ІІ призове місце.

Згідно програми “Обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки” були проведені ремонти у 12-ти народних домах сіл району на загальну суму 2 млн. 300 тис.:

– Присліп;                                           – Либохора;

– Ясениця;                                          – Вовче;

– Явора;                                              – В.Яблунька;

–  Ластівка;                                         – В.Гусне

–  Сянки;                                             – Красне;

– Карпатське;                                      -В.Турів

Також до кінця 2016 року планується провести ремонтні роботи у танцювальному залі районного народного дому на суму 300 тис. грн., що дасть можливість надавати платні послуги для населення – проводити танці, вечори молоді, дискотеки, масові заходи до державних та релігійних свят.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*