Звіт голови Турківської райдержадміністрації: у звітному році, порівнюючи з попередніми роками, вдалося залучити рекордну суму коштів

???????????????????????????????У звітному році, порівнюючи з попередніми роками, вдалося залучити рекордну суму коштів – 27,8 млн. грн., на капітальний ремонт та будівництво соціальних об’єктів району.

Значну суму коштів район отримав з Державного фонду регіонального розвитку на продовження будівництва нових шкіл в районі.

Так виконано роботи з реконструкції навчального корпусу Лосинецької ЗОШ І-ІІ ст. з будівництвом котельні – на суму 2 млн. 95,6 тис. грн., в т.ч. 1 млн. 500,0 тис. грн. – кошти Державного фонду регіонального розвитку, 345,6 тис. грн. – кошти субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій, 250,0 тис. грн. – кошти районного бюджету.

Окрім цього, відновилися роботи з будівництва ЗОШ І-ІІІ ст. на 480 учнівських місць в с. Либохора. Протягом звітного періоду освоєно 10,0 млн. грн., в т. ч. 9300,0 тис. грн. – кошти державного фонду регіонального розвитку, 700,0 тис. грн. – кошти бюджету розвитку обласного бюджету. Забито 240 фундаментних паль. Закуплено будівельні матеріали. Замовником будівництва виступає КП Львівської обласної ради «Технічний нагляд».

У звітному році залучено кошти в сумі 3 млн. 421 тис. грн. субвенції на соціально-економічний розвиток території Турківського району. За ці кошти вдалося реконструювати та встановити модульну котельню з твердопаливним котлом в Турківській школі-інтернаті І-ІІ ст., встановити твердопаливні котли в Нижньояблунській ЗОШ І-ІІІ ст. і в Боринському ліцеї народних промислів та ремесел.

Продовжувались роботи з будівництва ЗОШ І-ІІІ ст. на 360 учнівських місць в с.Н.Яблунька. Освоєно 3 млн. 444,0 тис.грн., в т.ч. 2 млн. 23,0 тис.грн. – кошти бюджету розвитку обласного бюджету. Замовником будівництва виступає УКБ ЛОДА.

Крім цього, закуплено матеріали для продовження реконструкції Народного дому в с.Карпатське, на суму 100,0 тис.грн.

Велися роботи з реконструкції районного Народного дому в м.Турка – освоєно 291,360 тис.грн. коштів державного бюджету. Замовником виступив Департамент ЖКГ ЛОДА. Виконано роботи із заміни внутрішнього електропостачання, укріплення фундаменту. Окрім цього, департамент ЖКГ закупив обладнання для реконструкції очисних споруд м.Турка (дизельний генератор, насоси), на суму 4 млн. 579 тис.грн.

У звітному році реалізовано 33 мікропроекти обласної ради, на загальну суму 5 млн. 262 тис.грн., в т.ч. 2 млн. 475,7 тис.грн. – кошти обласного бюджету, 2 млн. 365 тис.грн. – кошти районного бюджету, 421,5 тис.грн. – кошти громади., з них: 2 проекти – капітальний ремонт та реконструкція вуличного освітлення в смт.Бориня та с.Вовче, 12 – капітальний ремонт народних домів, 16 – капітальний ремонт та реконструкція  закладів освіти, 3- закладів охорони здоров’я.

Слід зазначити, що район отримав найбільший відсоток (94,3%) відібраних для фінансування мікропроектів від загальної кількості поданих. Порівнюючи з попередніми роками, кількість реалізованих мікропроектів рекордно зросла – з 2 у 2014 році до 33 – у 2016 році. Основним пріоритетом реалізації даних мікропроектів є впровадження заходів з енергозбереження. Так протягом 2016 року в соціальних закладах району замінено 1302,1 кв.м. вікон на енергозберігаючі, що, як наслідок, призведе до зменшення споживання енергоресурсів.

Завершено впровадження мікропроектів Українського фонду соціальних інвестицій у Турківському районі в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», за підтримки Уряду ФРН, який забезпечував фінансування у розмірі 80% загальної кошторисної вартості та коштів громади, обласного і місцевих бюджетів, зокрема:

капітальний ремонт СЛА в с.Боберка (ІІ черга) – 375,0 тис.грн.;

капітальний ремонт ФАПу в с.Шандровець – 1 млн. 90,0 тис.грн.;

капітальний ремонт СЛА в с.Верхнє – 1 млн. 330,0 тис.грн.;

капітальний ремонт СЛА в с.Ільник – 850,0 тис.грн.;

будівництво локальних очисних споруд каналізації ДНЗ № 1 – 1 млн. 100 тис.грн.;

На 2017 рік подано 6 інвестиційних проектів на участь у конкурсі проектів, що можуть реалізуватись за рахунок коштів ДФРР, зокрема:

  1. Завершення будівництва ЗОШ І-ІІІ ст. на 360 учнівських місць в с.Н.Яблунька Турківського району Львівської області.
  2. Будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів на 480 учнівських місць в с.Либохора Турківського району Львівської області.
  3. Завершення реконструкції навчального корпусу Лосинецької ЗОШ І-ІІ ст. (подано заявку на фінансування за рахунок коштів ДФРР).
  4. Завершення реконструкції культурно-медичного центру в с.Розлуч.
  5. Реконструкція приміщення спортивного залу Явірської ЗОШ І-ІІІ ст.
  6. Реконструкція покрівлі Боринської комунальної міської лікарні

Окрім цього, подано проектні пропозиції щодо фінансування у 2017 році будівельних робіт за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій, зокрема на реконструкцію приміщення під стаціонарне відділення з паліативною та хоспісною опікою для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в м.Турка, реконструкцію приміщення спортзалу в Боринському НВК, завершення реконструкції районного Народного дому, реконструкцію навчального корпусу Лімнянського НВК.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*