Звіт голови Турківської райдержадміністрації Олександра Лабецького про роботу у 2016- 2018 роках та перспективи на 2019- 2021 роки

У понеділок, 11 березня, у сесійній залі районної ради відбувся публічний звіт голови Турківської райдержадміністрації Олександра Лабецького про роботу у 2016- 2018 роках та перспективи на 2019- 2021 роки за участю голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, депутатів Львівської обласної ради Михайла Дзюдзя, Михайла Ільницького та Ігоря Комарницького, голови Турківської районної ради Володимира Лозюка.

На звіті були присутні керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, депутати, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району, керівники шкіл, народних домів, ФАПів, представники духовенства, громадськості та ЗМІ.

Перед початком звіту голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка вручив орден “За заслуги” ІІІ ступеня директору районного народного дому Петру Івановичу Косачевичу, яким його нагороджено відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка, за значний особистий внесок у державне будівництво, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Розпочинаючи звіт, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький відзначив, що всі здобутки – це приклад зусиль сільських громад, районної та місцевих рад, райдержадміністрації, депутатів усіх рівнів та органів влади обласного рівня.

Присутнім було представлено медіа-презентацію про проведену роботу та її результати. Очільник району проаналізував роботу районної державної адміністрації з усіх стратегічних напрямків, детально зупинившись на бюджетних питаннях, інвестиціях, реалізації проектів, соціальному захисті населення та на конкретних справах, що втілені в життя в галузях освіти, медицини, культури та спорту.

На розвиток району залучалися кошти з державного бюджету на соціально-економічний розвиток, Державного фонду регіонального розвитку, обласного, районного та бюджетів місцевих рад.

Упродовж 2016-2018 років на Турківщині реалізовано  217  інфраструктурних проектів на загальну суму 119,1 млн. гривень.

У 2018 році на території Турківщини реалізовано 89 проектів соціальної інфраструктури на суму 41,3 млн гривень.

«Все, що було зроблено в районі за останні три роки, це праця багатьох людей. І треба твердо пам’ятати, що кошти, які ми вклали в розвиток освіти, культури, медицини та спорту, на перспективу, для щоб люди відчули, що не даремно стояли на Майдані і сьогодні боронять нашу землю на Сході» – зазначив Олександр Лабецький.

Голова райдержадміністрації також окреслив пріоритетні напрямки подальшої роботи та ключові завдання розвитку району на 2019рік, зазначивши, що спільно з органами місцевого самоврядування сформовано перелік об’єктів соціально-економічної сфери та інфраструктури, які плануються до будівництва, капітального ремонту, модернізації, що охоплює майже кожне село в Турківському районі.

На завершення свого виступу очільник району подякував голові Львівської ОДА Олегу Синютці, депутатам усіх рівнів та керівникам органів місцевого самоврядування за досягнуті результати.

Присутні змогли задати питання голові райдержадміністрації Олександру Лабецькому. Найбільше людей турбували питання щодо створення нових робочих місць, ремонт і будівництво народних домів, ремонт доріг.

Підводячи підсумки, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка подякував усім присутнім за активну громадянську позицію. Наголосив на необхідності подальшої співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для забезпечення ефективного соціального-економічного та культурного розвитку району.

Цей розвиток району як і всієї області можливий завдяки Українській армії, яка боронить нашу землю. І для наглядності учасникам зустрічі було продемонстровано відеофільм про велич наших воїнів-захисників.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*