«Звернення вважаю передчасним, жодної капітуляції немає», – Маркіян Мальський

Сьогодні, 2 жовтня, розпочалось ІІ пленарне засідання ХХІ позачергової сесії Львівської обласної ради, в межах якого розглянули заяву щодо недопущення капітуляції України в російсько-українській війні.

Із словом до присутніх звернувся голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський.

«Перш за все дозвольте запевнити вас, що  у всіх нас, представників Львівщини та Президента, є одне спільне бачення цілей, яких ми повинні досягнути. Ніхто нікого не здав, жодної капітуляції немає. Повірте, що є багато сил, які мріють на сьогоднішній день розділити Україну, війну з Росією перетворити на громадянську війну і від цього ми ослабнемо, а ворог виграє», – зазначив Маркіян Мальський.

Як наголосив очільник області Президент акцентував, що тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької, Луганської областей починає діяти на постійній основі лише після того, як там будуть проведені місцеві вибори.

«Ці вибори мають проводитись згідно Конституції України та її законів, а також лише після того, коли ОБСЄ підтвердить повну відповідність як законам України, так і високим стандартам проведення виборів. Ніяких виборів під дулом кулеметів не буде, чи за наявності на цих територіях військових чи озброєних осіб Росії чи невизнаних територій. Закон про особливий порядок місцевого самоврядування буде новий, його розроблятиме парламент у тісній взаємодії з суспільством», – наголосив Маркіян Мальський.

Остаточна формула врегулювання на Донбасі буде визначена на зустрічі в Нормандському форматі.

«На тимчасовій консультативній групі в Мінську було обговорення чергового етапу звільнення утримуваних осіб. Президент не залишив цю тему і надалі працюватиме до звільнення останнього полоненого, всі повинні бути звільнені. Розведення обговорювалось на двох ділянках – Петрівський та Золотий, ми всі бачимо успіхи у Станиці Луганській. Усунуто перепони для проведення саміту в нормандському форматі. Капітуляції немає, є конструктивна послідовна позиція. Мир та закінчення війни, про який ми всі мріємо неможливий без подальших цивілізованих кроків», – звернув увагу очільник області.

Також Маркіян Мальський наголосив на важливості взаємодії влади з громадськістю із даного питання.

«Звернення вважаю передчасним, але глибоко ціную ваш патріотизм та готовність діяти. Вірю, що ми спільно вибудуємо позицію в цьому питанні. Львівська ОДА активно спілкуватиметься з громадським активом, представниками обласної, місцевих та сільських рад, аналізуватимемо всі пропозиції. Ми відкриті до спілкування з кожним мешканцем Львівщини», – зазначив Маркіян Мальський.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*