Звернення відділу з питань надзвичайних ситуацій Турківської РДА до мешканців району

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології МНС, у зв’язку з впливом активних атмосферних фронтів та надходженням вологих повітряних мас з північного заходу на Львівщині впродовж 4 – 7 січня 2013 року очікується нестійкий характер погоди.

4 січня прогнозовані опади у вигляді дощу та мокрого снігу, пориви західного з переходом на північно-західний вітру 17 – 22 м/с, на дорогах ожеледиця. Температура повітря коливатиметься вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень – від 1° морозу до 4° тепла.

5 січня збережуться помірні опади у вигляді мокрого снігу та снігу, на дорогах ожеледиця. Температури повітря впродовж доби істотно не зміняться. Вітер північно-західний послабшає до  9 – 14 м/с, але вночі та вранці ймовірні окремі пориви 15 – 20 м/с.

6 січня очікується переважно послаблення опадів, але вже в другій половині дня очікуються опади у вигляді мокрого снігу та снігу. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 7 – 12 м/с. Нічні прояснення призведуть до зниження температур вночі до 1 – 6° морозу, денні температури коливатимуться від 4° морозу до 1° тепла.

Ввечері 6 січня та впродовж більшої частини доби 7 січня очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу та снігу. Місцями налипання мокрого снігу на ЛЕП та зв’язку. Вітер північно-західний з переходом на північно-східний 9 – 14 м/с, слабкі хуртовини. На дорогах ожеледиця, можливі снігові замети. Температури повітря впродовж доби 7 січня 1 – 6° морозу.

8 січня послаблення та припинення опадів, посилення нічних морозів.

9 січня очікується відновлення опадів, посилення вітру, послаблення морозів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*