Звернення відділу ведення Державного реєстру виборців до виборців Турківського району!

Шановні виборці!

Нагадуємо, що згідно Закону України «Про Державний реєстр виборців» формуванням та виготовленням списків для всіх видів виборів та референдумів займається відділ ведення Державного реєстру виборців Турківської районної державної адміністрації.

В зв’язку проведення позачергових виборів Президента України
25 травня 2014 року, наголошуємо на необхідність перевірити свої дані в базі Державного реєстру виборців і в разі відсутності (крім випадків передбачених з законом) забезпечити своє внесення в списки  для голосування подавши необхідні документи (заява та копія паспорта).

Звертаємо особливу увагу на виборців, яким  на момент голосування виповниться 18 років і на цих виборах вони вперше реалізуватимуть своє виборче право.

Це можна зробити щоденно (крім суботи та неділі) з 9.00 год. до 18.00 год. (обід з 13.00 до 14.00) у відділі ведення Державного реєстру виборців (1-ий поверх райдержадміністрації).

Телефон для отримання необхідної інформації:

3-12-11; 3-16-50

Не будьте байдужими до майбутнього України!

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*