Звернення громадян району

imagesВ районній державній адміністрації забезпечується ефективне вирішення проблем мешканців району, що надійшли за результатами особистого та виїзного прийомів громадян та письмових звернень громадян, які надійшли на «Гарячу лінію Львівської облдержадміністрації» та «Урядову гарячу лінію».

Робота із зверненнями громадян ведеться відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» міською, селищною та сільськими радами, зокрема звертається увага на необхідність всебічного і вчасного розгляду звернень громадян та дотримання термінів розгляду звернень.

Станом на 25.11.2015 року до райдержадміністрації загалом надійшло  794 звернення громадян. З них: 212 – з Урядової гарячої лінії, 73 «Гаряча лінія ЛОДА» (112),  9 – з Львівської обласної державної адміністрації, 19- від депутатів (з них: 9  – народних депутатів України, 3 – депутатів обласної ради, 7- від депутатів районної ради)378 звернень – від мешканців району, 61 – звернення отримане від громадян на особистих прийомах та 42 звернень – на виїзних прийомах керівництвом райдержадміністрації. Відповідно до звернень громадян, розпорядженнями голови райдержадміністрації за 11 місяців 2015 року, надано допомогу на поховання 55 мешканцям району на загальну суму 167465 гривень. Та скеровано листами в лісогосподарські підприємства району 164 – звернення учасників АТО. Основні проблеми, з якими зверталися мешканці району, стосувалися соціальних, земельних питань, транспортного обслуговування, дорожнього покриття, електропостачання.

Щоквартально заслуховується на засіданнях Колегії районної державної адміністрації та засіданнях виконавчих комітетів рад питання «Про підсумки роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністрації та органах місцевого самоврядування».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*