Звернення голови Турківської райдержадміністрації Олександра Лабецького з нагоди Дня пам’яті та примирення

Без названияДорогі ветерани та учасники Другої світової війни!

       Шановні жителі району!

Дозвольте від щирого серця привітати вас з Днем пам’яті і примирення та 72-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

         Для багатьох поколінь цей день є особливим – у ньому і радість перемоги, і гіркота втрат, це день пам’яті за загиблими у Другій світовій війні, день доблесті, героїзму та мужності. Ми пам’ятаємо все, що ви зробили для встановлення миру на нашій землі та завжди будемо шанувати пам’ять про тих, хто віддав за це своє життя.

       Тепер завдання нашого покоління також відстояти мир та повернути спокій та злагоду в наші родини. Завойована вами  Перемога сьогодні надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі та йти вперед.

         Низько вклоняємося вам, дорогі ветерани, захисники рідної землі, дякуємо за патріотизм і мужність заради свободи нашої країни. Нехай мир і злагода завжди живуть у ваших душах і серцях, хай не болять ваші рани, а щастя і радість  ніколи не залишають ваші оселі. Міцного здоров’я  вам, благополуччя, родинного тепла і довгих мирних років життя.

 Нехай завжди буде мир і злагода на нашій землі!

Зі святом вас, Переможці!

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*