Звернення голови районної державної адміністрації з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

В останню суботу листопада Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами голодомору 1932-1933рр. У цей скорботний день ми найчастіше згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид проти українського народу

Голодомор – це жахлива сторінка історії нашого народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих душ. Ще й до сьогодні спогад про страшний голод в Україні – незагоєна рана, невичерпаний біль, непрощений злочин.

Український народ пережив це страхіття і вижив, здобув державну незалежність і впевнено утверджує себе на світовій арені.

Дорогі мешканці Турківщини, щиро прошу Вас відвідати в День пам’яті жертв голодоморів поминальні Богослужіння у наших храмах. О 15.00 прийдіть на вечір-реквієм, який відбудеться біля статуї Божої матері (м.Турка), а о 16.00 год.  приєднуйтеся до Загальнонаціональної акції «хвилина мовчання» – вшануйте пам’ять усіх тих, хто загинув і страждав під час голодоморів та політичних репресій хвилиною мовчання та запаліть жалобну свічку у вікні своєї оселі.

Нехай пам’ять про усіх невинно убієнних згуртує нас, живих, додасть нам мудрості і наснаги для зміцнення власної держави на власній землі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*