Звернення голови райдержадміністрації Олександра Лабецького з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

                                                                   Шановні ліквідатори Турківщини!

images14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В цей день у 1986 році був прийнятий в експлуатацію захисний саркофаг над зруйнованим 4-м енергоблоком атомної електростанції.

Український народ цього дня вшановує людей, які виявили мужність, самовідданість і високий професіоналізм під час ліквідації наслідків катастрофи планетарного масштабу.

Наслідки аварії були б значно серйознішими, якби не оперативна та злагоджена робота пожежників, енергетиків, військовослужбовців, будівельників – усіх, хто був залучений до ліквідації наслідків катастрофи. В умовах смертельного радіоактивного опромінення було в найкоротші терміни завершено будівництво укриття над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції.

 Сьогодні ми низько  вклоняємося   жертовності тих, хто прийняв на себе перший удар ядерної стихії та пішов у безсмертя, залишивши гіркий смуток у наших серцях.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*