Зустріч заступника голови райдержадміністрації Юрія Лило з громадою села Нижня Яблунька

images (1)17 травня, в приміщенні новозбудованої школи в селі Нижня Яблунька Турківського району відбулася зустріч замовника будівництва Нижньояблунської ЗОШ І-ІІІ ст.. в особі начальника управління УКБ Львівської обласної держадміністрації Катерини Іванової, генерального директора фірми підрядника Івана Черняка, інженера з технічного нагляду по даному об’єкту Андрія Крупи з жителями села, педагогічним колективом. На зустрічі присутні  заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Гошівська.

В ході зустрічі з громадою села обговорено  питання подальшого фінансування  будівництва даного об’єкту та  відновлення будівельних робіт, якість вже виконаних робіт.

В свою чергу підрядником дано роз’яснення, що у випадку поступлення авансового платежу та підписання актів вже виконаних будівельних робіт він готовий приступити до виконання робіт на даному будівництві. В даний період часу на цьому будівельному майданчику вони утримують охорону і не збираються їх знімати.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*