Зустріч за «круглим столом» на тему «Співпраця та взаєморозуміння з бізнесом» за участі першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Лугового

imagesСеред пріоритетних напрямків у роботі Турківського відділення Самбірської ОДПІ –  співпраця з бізнесом. Зокрема, малим та середнім, який у  нашому районі переважає. Для цього податківці проводять різноманітні  консультативні та роз’яснювальні заходи, запрошують підприємців на зустрічі, щоби почути їхню думку й , в міру можливостей,  допомогти у вирішенні тих чи інших питань.

Днями у приміщенні відділення відбувся круглий стіл за участю першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Лугового, начальника відділення Марії Павлович, керівників  секторів, підприємців,  редактора районної газети «Бойківщина» Василя Васильківа. На початку зустрічі Марія Іванівна коротко розповіла над чим працюють сьогодні податківці та охарактеризувала стан надходження податків. Після цифрового аналізу, Марія Іванівна запросила  підприємців до дискусії з тим, щоб почути їхні думки з приводу роботи податкової інспекції, можливих змін до податкового законодавства. Першим в обговоренні взяв участь Любомир Яворський, власник книжкового магазину «Під гербом Сас». Свою увагу він сконцентрував на електронному  документообігу, наголосивши, що це дуже зручно для підприємців, але висловив зауваження, що з великим запізненням надходить друга квитанція, яка повідомляє про прийняття звіту. Далі підприємець  Василь Пастух подякував податківцям за те, що  відповідально, з розумінням відносяться податківці до представників бізнесу, надають всі необхідні  консультації, намагаються налагоджувати з ними дружні, партнерські стосунки. Податківці зафіксували всі пропозиції підприємців, щоб  систематизувати  й скерувати їх  для обговорення при внесенні можливих змін до податкового законодавства.

На завершення Марія Іванівна подякувала всім присутнім й  запевнила, що й у майбутньому податківці проводитимуть подібні зустрічі з підприємцями, які потрібними та взаємовигідними.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*