Зустріч з жителями району з земельних питань і індивідуального будівництва

pryjom-hromadyachnСьогодні, 9 листопада, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського, за участі начальника відділу містобудування та архітектури Петра Юдицького та начальника відділу Держгеокадастру у Турківському районі Галини Косолович проведено зустріч з жителями району з земельних питань і індивідуального будівництва.

На зустрічі жителями району було порушено питання щодо повернення земель лісового фонду у власність територіальної громади с.Вовче; щодо спірного земельного питання; питання щодо незаконного будівництва.

Під час особистого прийому громадянам було надано усні роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства стосовно порушених у зверненнях питань.

 За результатами прийому громадян  перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Яворський дав ряд доручень.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*