Зустріч з опікунами

DSCN7679 Сьогодні, 22 березня  службою у справах дітей райдержадміністрації за участю заступника голови Турківської РДА Юрія Лила, головного спеціаліста відділу освіти Турківської РДА  Богдана Макаришина, старшого інспектора ЮП Турківського ВП  Ігоря Дзюдзя було організовано   зустріч з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками – вихователями, директором приватного дитячого будинку « Нове життя».

Обговорили питання про захист дітей від жорстокого поводження, про порнографічні сайти,  в тому числі кіберзлочинів, про поведінку дітей в сім’ях та школі. Опікуни, піклувальники, прийомні батьки активно долучилися до обговорення даного питання.

Також було доведено до відома про порядок отримання дітьми – сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування паспорта громадянина України, після досягнення ними 14- річного віку.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*