Зустріч податківців – з підприємцями – спрощенцями

податковаВ Турківському відділенні Самбірської ОДПІ   15 липня заступник начальника начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марія Павлович провела зустріч з суб’єктами господарської діяльності фізичними особами спрощенцями, за участі представників ЗМІ на тему проблемних питань ведення бізнесу,легалізації заробітної плати,змін,які відбулись в податковому законодавстві .

Керівник відділення зазначила, що діалог з платниками податків є принциповою позицією Міндоходів, бо саме на результатах двосторонньої розмови базуються подальші кроки щодо покращення умов ведення бізнесу, спрощення процедури адміністрування платежів та наповнення бюджету. Зважаючи на складні умови ведення бізнесу в економічній та політичній ситуації, що склалась в країні, податкова система потребує змін. Податківці пропонують зменшити кількість податків, пільг та дозволів. Вже на сьогодні створено Державну фіскальну службу України, яка займатиметься питаннями податкової та митної політики. Винесено на громадське обговорення ряд важливих питань для бізнесу.  Також змінено підходи до проведення контрольно-перевірочних заходів, скасовано вимоги обов’язкових донарахувань за наслідками перевірок. Запроваджено ризикоорієнтовану систему відбору до проведення документальних перевірок та ін.

Крім цього, розглянуто питання недопущення виплати працедавцями заробітної плати в «конвертах», підвищення розміру оплати праці найманих працівників.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*