Зустріч першого заступника голови РДА з керівниками громадських організацій

???????????????????????????????У четвер, 13 квітня, першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Яворським проведено зустріч з керівниками громадських організацій, які звернулися із зверненням до голови Турківської райдержадміністрації щодо безконтрольної вирубки лісу у Турківському районі.

Як зазначено у зверненні «якщо найближчим часом не припинити злочинну вирубку лісів та не навести порядок в сфері лісового господарства, то вже найближчим майбутнім Україна опиниться на межі екологічної катастрофи, тим паче, що процеси в природі вже сьогодні мають незворотний характер».

Автори звернення акцентували увагу на :

  1. Негайно вжити заходів для порятунку лісів від безконтрольної виробки.
  2. Провести перевірки щодо відповідності обсягів вирубки й торгівлі лісом виданими дозволами на вирубку.
  3. Створити патрулі громадського екологічного контролю, що діяли б разом із нарядами патрульної поліції з метою виявлення порушень у сфері лісозаготівель та лісоторгівлі, а також інших злочинів, що шкодять екології.
  4. Власниками лісопереробних підприємств(пилорам тощо) в місячний термін легалізувати свою діяльність з обов’язковою сплатою всіх видів податків та офіційним працевлаштування всіх найманих працівників.

5.Поляція,органи ДФС, голови місцевих рад, райдержадміністрація – провести детальну перевірку всіх суб’єктів які проводять лісогосподарську діяльність і у випадку виявлення незаконної діяльності припиняти таку діяльність та інформувати через ЗМІ результати.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*