Зустріч очільника району з народним депутатом України

DSCN507119 лютого відбулася зустріч голови Турківського районної державної адміністрації Олександра Лабецького з народним депутатом України Андрєм Лопушанським. На зустрічі обговорювалися основні пріоритети роботи на найближчий період.

20120821120326Першим і основним пріоритетом визначено в найближчий час робочу поїздку в Польщу щодо налагодження пішохідного переходу. Також одним із основним пріоритетом є прохання до народного депутата по сприянню ремонту доріг Львів-Сянки та Бориня-Мохнате. Попередньо Андрієм Лошунанським ініційовано колективне звернення до Прем’єр-міністра України А.Яценюка, де сказано: «Так, для повного вирішення проблеми бездоріжжя у Карпатах потрібно пройти складний шлях, але така чітка консолідація усіх депутатів – представників гірських областей, не зважаючи на партійну приналежність вселяє оптимізм і дозволяє вірити в успішне вирішення цього питання. Ми, народні депутати, будемо й надалі відстоювати інтереси наших земляків у всіх владних структурах і слідкувати за дотриманням та виконанням зобов’язань, які влада взяла перед своїм народом. Спільними зусиллями ми обов’язково доб’ємося успіхів».
Обговорювалося питання зокрема щодо переробки лісодеревини в районі та можливості закупівлі лісопродукції підприємцями в лісогосподарських підприємств району. Розглянуто питання відносно приміщення під громадську приймальню для роботи у ньому 1 (одного) помічника-консультанта народного депутата.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*