Зустріч керівництва району з трудовим колективом Турківської КЦРЛ та громадськістю району

9999999Сьогодні, 10 червня , в залі засідань районної ради відбулася зустріч голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, голови районної ради Володимира Лозюка та головного лікаря Турківської КЦРЛ Михайла Макарика з трудовим колективом лікарні та громадськістю району. На зустрічі обговорено питання певних положень, які можливо будуть мати місце в новому законі «Про охорону здоров’я», а також обговорено постанову Кабінету Міністрів «Про встановлення ліжко-місць  до кількості населення, стан фінансування закладів охорони здоров’я району  на даний період часу та ряд інших питань.

Члени трудового колективу висловили своє побоювання, що в новому законодавстві можуть бути передбачені норми про створення госпітальних округів, які призведуть до закриття Турківської КЦРЛ.

Керівництвом району в особі голови райдержадміністрації та голови районної ради було надано роз’яснення, що вони дійсно з неофіційних джерел отримали інформацію про те, що планується утворити госпітальний округ з центром в м.Самбір. В зв’язку з тим, була дана вказівка головному лікарю Михайлу Макарику відбути у відрядження в м.Київ для зустрічі з посадовими особами Міністерства охорони здоров’я, депутатами Верховної ради України для отримання об’єктивної інформації.

Головний лікар поінформував присутніх, що дійсно на сьогоднішній день йде напрацювання такого законопроекту, відповідно до якого буде проведено реформування закладів охорони здоров’я.  Але, на сьогоднішній день стверджувати, що Турківська КЦРЛ буде закрита або ліквідована є не об’єктивно та необґрунтовано. Навпаки, до високо посадовців донесено інформацію, що враховуючи, що Турківський район є гірським районом, дорожня інфраструктура є вкрай поганому стані, а матеріально- технічний стан Турківської КЦРЛ є хорошим, необхідно його зберегти та використати на повну потужність для блага людей.

Поряд з тим, було підтверджено той факт, що на даний період часу фінансове забезпечення особливо заробітної плати медпрацівників має критичний характер, оскільки, до кінця року не вистачає більше як 8 млн.грн. на покриття видатків по заробітній платі.

В зв’язку з цим, розроблено ряд заходів по економії, що передбачає відпустки за власний рахунок, впорядкування штатів та приведення до встановлення  нормативів ліжко-місць. Хоча слід зауважити, що ПКМ по ліжко-місцях на сьогоднішній день не виконана.

Громадськістю піднімалося питання про надання якісних послуг в закладах охорони здоров’я, про факти байдужого ставлення до своїх обов’язків та пацієнтів, про факти порушень різного характеру в даних закладах.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*