Зустріч голови Турківської РДА з мешканцями с.Зубриця

imagesВ рамках робочих поїздок у населені пункти району у вівторок, 23 травня, голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький побував в с.Зубриця Головської сільської ради. За участі сільського голови Михайла Тупичака та місцевого активу відбулося активне і жваве обговорення проблем, актуальних для сіл, які входять до цієї сільської ради. Звертаючись до жителів села, очільник району зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району  мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення. Також Олександр Миронович повідомив, що ініціатором таких зустрічей є голова облдержадміністрації Олег Синютка, так як вивчення проблем людей на місцях дає можливість їх краще зрозуміти та оперативно вирішити.

Керівник району наголосив, що постійно   відкритий для спілкування з мешканцями  району.

Питання, які хвилювали місцевих жителів стосувалися соціально-побутового характеру, зокрема: завершення робіт по берегоукріпленню; підключення Інтернет-зв’язку; заборона вивозу деревини у весняний період та ін.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*