Зустріч голови РДА з мешканцями села Верхнє Гусне

В рамках робочих поїздок у населені пункти району,  у вівторок, 11 липня, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький побував в с.Верхнє Гусне Верхньогусненської  сільської ради. За участю сільського голови Івана Ільницького та місцевого активу відбулося активне і жваве обговорення проблем, актуальних для села. Звертаючись до жителів села, очільник району зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району  мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення. Також Олександр Миронович повідомив, що ініціатором таких зустрічей є голова облдержадміністрації Олег Синютка, так як вивчення проблем людей на місцях дає можливість їх краще зрозуміти та оперативно вирішити.

Голова райдержадміністрації  проінформував   присутніх про основні завдання над  вирішенням яких  працюють   місцеві органи влади. Керівник району наголосив, що постійно   відкритий для спілкування з мешканцями  району.

При зустрічі  обговорили  ряд проблемних  питань громади, зокрема, це відновлення маршруту Львів-Гусне з часом відправлення з Гусного на Львів о 18.30 год., а також про відкриття нового маршруту Турка-Гусне в обідній час. Йшлося і про облаштування туристичної стежки на найвищу гору району – Пікуй.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*