Зустріч голови РДА Олександра Лабецького з мешканцями села Дністрика- Дубового

6398742358888

В рамках робочих поїздок у населені пункти району у вівторок, 14 листопада, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Яворським побував в населеному пункті с. Дністрик – Дубовий Боберківської сільської ради. За участю Боберківського сільського голови Миколи Копанишина та місцевого активу відбулося активне і жваве обговорення проблем, актуальних для села. Звертаючись до жителів села, очільник району зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення. Також Олександр Миронович повідомив, що ініціатором таких зустрічей є голова облдержадміністрації Олег Синютка, так як вивчення проблем людей на місцях дає можливість їх краще зрозуміти та оперативно вирішити.

Голова райдержадміністрації проінформував присутніх про основні завдання над вирішенням яких працюють місцеві органи влади, про стан ремонту доріг в районі, звернув увагу на особливості фінансування освітньої галузі, медицини і культури, проблемні питання галузей та шляхи їх вирішення. Керівник району наголосив, що постійно відкритий для спілкування з мешканцями району.

Питання, які хвилювали місцевих жителів стосувалися соціально-побутового характеру, зокрема: ремонт дороги в с.Дністрик Дубовий; щодо дотримання затвердженого маршруту автобусного сполучення (доїзд до кінцевої зупинки); щодо несвоєчасного завезення скрапленого газу для населення; щодо ремонту Народного дому  та ін..

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*