зустріч голови райдержадміністрації Олександра Лабецького з представниками релігійних організацій району

DSCN5125Сьогодні, в залі засідань районної ради відбулась зустріч голови райдержадміністрації Олександра Лабецького з представниками релігійних організацій  району. На зустрічі також був присутній голова районної ради Василь Дребот. Голова райдержадміністрації у своєму виступі наголосив, що ситуація в нашій державі поки ще залишається складною і потребує мобілізації зусиль державних структур, громадських та релігійних організацій задля збереження миру та порозуміння. Враховуючи важливість релігійного чинника у питанні об’єднання суспільства навколо спільної біди – військової агресії з боку Росії, що стала найстрашнішим випробуванням, яке переживає Україна за свою новітню історію.

DSCN5127Звертаючись до священнослужителів, присутніх у залі, голова райдержадміністрації закликав їх не допускати штучного розпалювання нетерпимості на релігійному ґрунті та зберігати міжконфесійний мир, адже від нього  у великій мірі залежить мир всередині суспільства. Принагідно зазначивши, що нині, у часи військової агресії, єднання українського суспільства відбувається не лише в організаційному, а й в духовному плані. Олександр Лабецький подякував віруючим всіх конфесій за моральну та матеріальну підтримку, надану в цей непростий час військовослужбовцям, які виконують свій обов’язок по захисту нашої держави. Олександр Миронович повідомив про організацію та збір коштів, продуктів харчування для військових, що перебувають на Сході. В свою чергу, представники релігійних організацій району висловили бажання приєднатись до цієї акції.

На зустрічі також були обговорені питання щодо спільної молитви та участі священнослужителів у вихованні  культури поведінки жителів району. Насамкінець представники духовенства району, що зібралися в залі, спільно помолилися за гідне майбутнє і процвітання нашого краю та держави, єдність нашого народу та повернення в Україну  благословенного миру, спокою і злагоди.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*