Зустріч голови райдержадміністрації Олександра Лабецького з мешканцями селів Бітля та Сигловате

6398742358888

У вівторок, 17 жовтня, голова Турківської райдержадміністрації  Олександр Лабецький відвідав Бітлянську сільську раду, де відбулася зустріч з активом та мешканцями селів Бітля та Сигловате.

У ході здійснення об’їзду очільник району оглянув хід ремонтних робіт по облаштуванню внутрішніх туалетів в Бітлянському та Сигловатському НВК, перевірив  стан благоустрою населених пунктіву, ознайомився з роботою окремих  об’єктів соціальної інфраструктури, що функціонують на території сільської ради та поспілкувався з громадськістю.

При зустрічі  обговорили  проблемні  питання громади, зокрема: ремонт дороги Н.Висоцьке-Карпатське; завершення заміни вікон в Бітлянському та Сигловатському НВК; ремонт ФАПу в с.Сигловате; ремонт лікарської амбулаторії в с.Бітля; ремонт народного дому в с.Бітля; завершення облаштування внутрішніх туалетів в Бітлянському та Сигловатському НВК; ремонт комунальної дороги по вул..Синьківська тощо.

Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький відповів на всі запитання присутніх  та надав кваліфіковані роз’яснення стосовно порушених проблем.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*