Зустріч голови райдержадміністрації Олександра Лабецького з мешканцями села Присліп

В рамках робочих поїздок у населені пункти району у понеділок, 4 червня, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький побував в населеному пункті села Присліп. За участю сільського голови Онуфрія Ляховича та місцевого активу відбулося активне і жваве обговорення проблем, актуальних для села. Звертаючись до жителів села, очільник району зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району  мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення. Також Олександр Миронович повідомив, що ініціатором таких зустрічей є голова облдержадміністрації Олег Синютка, так як вивчення проблем людей на місцях дає можливість їх краще зрозуміти та оперативно вирішити.

Голова райдержадміністрації проінформував присутніх про основні завдання над вирішенням яких працюють місцеві органи влади, про стан ремонту доріг в районі, звернув увагу на особливості фінансування освітньої галузі, медицини і культури, проблемні питання галузей та шляхи їх вирішення. Керівник району наголосив, що постійно відкритий для спілкування з мешканцями району.

Опісля очільник району спільно з сільським головою здійснив об’їзд населеного пункту, де проводяться ремонтні роботи працівниками Турківського ДРП філії «Старосамбірський райавтодор». На даний час в селі проводяться наступні роботи: виправлення профілю дороги з додаванням нового матеріалу, засипання промоїн та просідань щебенем, зрізка завищених обочин та відновлення профілю водовідвідних канав. За словами мешканців такі масштабні роботи в селі проводились років 30 назад.

«Насправді село розташоване поряд з районним центром, але чомусь мало уваги було приділено дорожній інфраструктурі, – зазначив Олександр Лабецький. Насправді тут проживають добрі, чуйні люди. І ми зробимо все, що в наших силах».

На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації від Олександра Лабецького, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.

По завершенню розмови одна жителька звернулась до голови райдержадміністрації Олександра Лабецького з такими словами подяки: «Дякуємо вам, Олександре Мироновичу, за вашу турботу. Але поряд з тим просимо не забувати про нас».

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*