Зустріч голови райдержадміністрації Олександра Лабецького з ліквідаторами на ЧАЕС

???????????????????????????????Сьогодні, 14 грудня, відбулася зустріч  голови райдержадміністрації Олександра Лабецького з ліквідаторами на ЧАЕС. Щороку 14 грудня ми вшановуємо героїв-ліквідаторів найбільшої техногенної катастрофи у світі – аварії на Чорнобильській АЕС.

О 13.00 год. біля статуї Божої Матері в м.Турка відбувся молебень за померлими, які брали участь у ліквідації на ЧАЕС. У 1986 році ліквідатори здійснили неоціненний подвиг. ???????????????????????????????Вони самовіддано, жертовно і без примусу ступили в ядерний вогонь та приборкали його, назавжди вкарбувавши свої імена в історію України. Але хочеться щиро сказати велике спасибі та схилити голову перед тими, хто поклав своє життя та здоров’я на олтар порятунку десятків мільйонів людей.

Олександр Лабецький у своєму виступі наголосив: «Чорнобиль – це мужність, героїзм та біль не лише ліквідаторів. Усі, кого вони захистили своїм подвигом, пам’ятають про ту ціну, за яку було збережено життя людей в Україні та Землі. Для нас ця катастрофа має початок, але не має кінця.

Низький уклін вам, ліквідатори, за врятовані життя. Миру вам і вашим родинам, міцного здоров’я, добробуту, спокою та довгих років життя!».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*