«Зроблено чимало, але попереду ще багато роботи», – Олег Синютка у прямому ефірі телеканалу «Прямий»

Гостем прямого ефіру святкового марафону «Слава Україні» до Дня Незалежності у Львові став голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Переглядаючи парад з нагоди Дня Незалежності України, мене переповнювало почуття гордості за нашу країну, за армію. Сьогодні почув із уст Президента, що марш, народжений у 20-х роках минулого століття, стане новим маршем української армії – «Зродились ми великої години» тепер звучатиме на всю країну як символ величі та сили», – зазначив очільник Львівщини.

Також Олег Синютка відповів на запитання ведучого, що стосувались розвитку інфраструктури, туристичного потенціалу області.

«Зроблено чимало, але попереду ще багато роботи і ми обов’язково це зробимо разом. Сьогодні Львівщина – область, яка претендує на те, аби бути локомотивом розвитку країни», – додав голова Львівської ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*