ЗНО-2015: що необхідно знати?

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО) у 2015 році зареєструвалось 288 977 осіб. Із цього числа 19 101 учасник – у Львівській області, 8 632 осіб – у Волинській області та 11 263 осіб – у Рівненській області.

24 квітня 2015 року тестуванням з української мови та літератури стартує початок проведення основної сесії ЗНО. Учасників у пункти зовнішнього незалежного оцінювання допускатимуть лише за наявності:

– оригіналів документів, що посвідчують особу (паспорт, військовий квиток, паспорт громадянина для виїзду за кордон, посвідчення водія, посвідчення особи без громадянства, інші документи державного зразка, що посвідчують особу);

– Сертифікат ЗНО-2015;

– запрошення перепустки.

Запрошення-перепустку із назвою та вказаною адресою пункту проведення ЗНО, необхідно видрукувати зі своєї «Інформаційної сторінки», що розміщена на сайті УЦОЯО http://testportal.gov.ua/.

Вхід на “Інформаційну сторінку” – за номером Сертифіката та пін-кодом, що є у Сертифікаті.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*