Зміни у держбюджеті: 700 мільйонів гривень передбачили на фінансування вугільної галузі

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

Відповідно до документу збільшується фінансування вугільної галузі. Зокрема, передбачено 559 млн грн на «Державну підтримку вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції».

Окрім того, 100 млн грн скерують на «Заходи з охорони праці та підвищення безпеки праці на вуглевидобувних підприємствах».

Сьогодні у Львівські ОДА проведи зустріч із профспілковими організаціями ДП «Львіввугілля», де обговорили питання фінансування вугільної галузі та виплати зарплати гірникам. Ростислав Замлинський повідомив, що у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості підготували необхідний пакет документів і передали на погодження в Мінфін.

Відтак, виділений фінансовий ресурс дозволить погасити повністю заборгованість у виплаті заробітної плати перед гірниками. Процедуру погодження і виплату коштів обіцяють завершити до 9 серпня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*