Зміни обов’язкового реквізиту у податковій накладній

загруженное (3)Під час проведення зустрічі з платниками фахівці Турківського відділення Самбірської ОДПІ повідомили, що Законом України від 21.12.2016р. №1797-VIII змінено правила щодо відображення у податковій накладній такого обов’язкового реквізиту, як «код товару».

Згідно нової редакції  п.п. «і» п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), у податковій накладній зазначається:

– код товару згідно з УКТ ЗЕД;

– код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг;

– коди товарів або послуг можуть зазначатися неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України.

Тобто, з 1 січня 2017 року, у податковій накладній, під час її складання слід зазначати коди усіх без винятку товарів, які реалізуються (незалежно від країни походження, часу придбання чи виготовлення), та коди послуг, які надаються продавцем. Коди вітчизняних товарів та послуг можуть відображатися у неповному форматі, на відміну від підакцизних та імпортованих товарів, коди яких згідно з УКТ ЗЕД мають бути відображені повністю.

Звертаємо увагу, що відповідно до п.351 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ, за помилки, допущені в податковій накладній під час зазначення коду товару або послуги  до 31 грудня 2017 року штрафні санкції не  застосовуються.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*