Зміни до порядку призначення житлової субсидії

images1.Призначення субсидії відбуватиметься на підставі лише двох документів – спрощених форм Заяви про призначення житлової субсидії та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. При цьому скасовується необхідність надання довідок про доходи, у тому числі й працюючих осіб.

  1. Всі інші відомості, що необхідні для призначення житлових субсидій (про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами, склад зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб, доходи осіб) надають організації, які надають житлово-комунальні послуги, ведуть реєстраційний облік, про доходи – Пенсійний фонд та Державна фіскальна служба, на запит управління соціального захисту населення у п’ятиденний строк з дня його отримання.

3.Основний критерій для отримання субсидії – сукупний дохід зареєстрованих осіб домогосподарства, який визначається виходячи з отриманих особами доходів без урахування податку з доходів фізичних осіб (раніше були нараховані доходи) за попередній календарний рік, тобто з січня по грудень 2014 року, для тих, хто звертається за отриманням субсидії починаючи з травня 2015 року.

  1. Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначатиметься на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням. Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.
  2. Після закінчення строку отримання субсидії управління соціального захисту населення здійснює розрахунок субсидії на наступний період (12 місяців, календарний рік) для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому відповідному періоді, автоматично без звернення громадянина та письмово інформують громадян про прийняте рішення.

6.Надається право на оформлення субсидії особам, які орендують житло і оплачують вартість житлово-комунальних послуг на підставі письмового договору найму (оренди) житла.

7.Скасовуються всі обмеження щодо майнового стану зареєстрованих осіб, які звертаються за призначенням субсидії, крім здійснення одноразової дорого вартісної покупки (на суму понад 50 тис. гривень):

– наявність у власності двох і більше житлових приміщень;

– наявність у власності двох і більше автомобілів;

– наявність у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні;

– здача в найм житлового приміщення

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*