Зміни до нарахування субсидій: дохід за 2 квартали та відсутність заборгованості

З 1 травня діє новий механізм призначення житлової субсидії, яким, зокрема, передбачено, що в жовтні розпочнеться новий перерахунок на опалювальний період. 

Для одержувачів субсидій, які використовують  природний  газ/електричну енергію  для  індивідуального опалення, субсидію будуть розраховуватись на опалювальний період з 16 жовтня по 15  квітня  включно. Для  одержувачів, які використовують центральне опалення – з дня прийняття рішення органу місцевого самоврядування  дати  початку (закінчення)  опалювального  періоду.

«Окрім того, перерахунок субсидій відбуватиметься залежно під доходу. Якщо минулого року дохід був нижчим, а цього року став вище, – за новими правилами розмір субсидії дійсно буде меншим. Однак, якщо з минулого року дохід навпаки – скоротився, то за новими правилами можна отримати вищу “знижку”. До того ж, тепер слід вказувати дохід за 2 квартали поточного року, а не за цілий рік», – про це сьогодні під час брифінгу повідомив начальник відділу житлових субсидій, соціальних виплат та допомоги департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Гельбич.

Зміни торкнуться також непрацюючих осіб, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості. Для таких споживачів дохід розраховуватимуть на рівні двох прожиткових мінімумів (приблизно 3200 грн).

Перелік підстав для відмови в знижці розширили. Субсидію можуть не продовжити, якщо є заборгованість за комуналку щонайменше за два місяці і на суму від 340 гривень. Також забрати знижку можуть, якщо виявиться, що субсидіант приховує частину свого доходу. За новими правилами незаконно використану субсидію доведеться повернути до бюджету.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*