Змінено порядок декларування акцизного податку виробниками тютюнових виробів

З 01.01.2016 р. для тютюнових виробів максимальні роздрібні ціни розраховуються з урахуванням ПДВ та акцизного податку. Крім того, від оподаткування акцизним податком звільнено реалізацію відходів тютюнової сировини за умови документального підтвердження їх утворення та подальшого знищення або утилізації.

Зазначені норми  повинні бути враховані при декларуванні акцизного податку за січень 2016 року.

До запровадження нових форм звітності виробники та імпортери тютюнових виробів, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів та є платниками акцизного податку, подають декларацію за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 23.01.2015 р. № 14.

При розрахунку суми акцизного податку у додатку 2 до декларації у колонці 5 “Максимальна роздрібна ціна без ПДВ та з урахуванням акцизного податку” вказується МРЦ із урахуванням ПДВ та акцизного податку.

Щодо операцій з підакцизними товарами, які звільняються від оподаткування, зокрема, реалізація відходів тютюнової сировини за умови документального підтвердження їх утворення та подальшого знищення або утилізації, то такі операції повинні зазначатися у додатках 1 (колонка 15) та 4 (колонка 9) до декларації, а також переноситися до графи Б12 декларації акцизного податку.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*