Житлову субсидію за спрощеним порядком отримали 49,4 тисяч сімей Львівщини

Станом на 1 січня 2013 року житлову субсидію за спрощеним порядком отримали 49,4 тис. сімей Львівщини, а це 6,1% від проживаючих в регіоні сімей.

Як поінформував директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк, загальна сума нарахувань з початку року складає 85,5 млн. гривень.

Окрім того, забезпечено надання пільг за соціальною та професійною ознаками: «Майже кожному третьому жителю області надаються ті чи інші пільги та гарантії, передбачені законодавством», – зазначив В. Мартиняк.

За його словами, нарахування підприємствами-надавачами послуг упродовж січня-грудня 2012 року складає 344,8 млн. гривень.

«Понад 400 млн. гривень – це ціна запобіжного заходу, вжитого урядом для упередження соціальної напруги в умовах впорядкування цінової політики на житлово-комунальні послуги», – повідомив Василь Мартиняк.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*