Жителів Львівщини запрошують на VI соціальний фестиваль “Лютин”

5-6 травня в парку “Горіховий гай” відбудеться VI соціальний фестиваль “Лютин”, мета якого – соціалізація дітей кризової групи в суспільство через спільне дозвілля з волонтерами, дітьми звичайних шкіл та публічними людьми.

На гостей чекають цікаві майстер-класи, виступи дитячих колективів та хедлайнерів, перегляд мультфільмів, спортивні і козацькі змагання та багато цікавого. Очікується близько 1000 дітей з усіх районів області. Також до Львова приїдуть учні однієї із спеціальних шкіл-інтернатів Донецької області.

Фестиваль проводиться за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

У межах заходу відбудеться фестиваль спорту та дозвілля за програмою Спеціальних Олімпіад. Діти зможуть ознайомитися з багатьма видами спорту СО, що дасть можливість організаторам сформувати базу потенційних атлетів для подальших тренувань та участі в змаганнях національного та міжнародного рівня.

Запрошуємо усіх Львів’ян та гостей міста взяти участь у фестивалі і гарно провести час зі своєю сім’єю.

Хедлайнери фестивалю – гурт «Лесик Band»  та «Навігатор». Паралельно в ціж вихідні, в в суботу о 21:00 на даху Lviv Film Center відбудеть концерт гурту ROKOKO, який супроводжуватиме світловим шоу.

З програмою фестивалю можна ознайомитись тут.

Довідка: 

Уперше фестиваль “Лютин” відбувся у 2010 році в селі Лютинка, що на Жидачівшині, і організовувався в підтримку дитячого будинку, який на той час будувався в селі. Наступні фестивалі провели в місті Стрий.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*