Журналісти з Ізраїлю здійснять промоцію туристичної Львівщини

Для залучення туристів з Ізраїлю Львівська облдержадміністрація організує для ізраїльських журналістів  промо-тур. Про це йшлося під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські у Львівській ОДА.

“Ми готуємо програму промоції Львова та області для ізраїльських журналістів разом із міською радою, у якій запропонуємо туристичні маршрути місцями єврейської спадщини (Львів, Дрогобич, Жовква) та туристичну інфраструктуру Львівщини: лікувальні курорти Трускавця та Моршина, а також гірськолижні комплекси львівських Карпат”, – повідомив  в.о. першого заступника голови ЛОДА Ростислав Замлинський.

Як зазначив Почесний консул Держави Ізраїль в Західному регіоні Олег Вишняков, журналісти з Ізраїлю готові приїхати на Львівщину ще до відкриття авіарейсу Львів–Тель-Авів, щоби подивитися визначні місця регіону.

Нагадаємо, що у квітні цього року зі Львова планують відкрити прямий авіарейс до Тель-Авіва. За попередніми планами, авіавідправлення відбуватимуться двічі на тиждень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*