Журналістів запрошують до участі у конкурсі

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи “Децентралізація і територіальна консолідація в Україні” оголосили старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою “Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади”. Про це повідомили в Офісі реформ у Львівській області.

Матеріали потрібно подати до 30 вересня 2016 року у чотирьох номінаціях: онлайн-публікація, стаття, радіоматеріал, відеоматеріал. У кожній із номінацій передбачено три премії: І премія – 15000 грн, ІІ премія – 10000 грн, ІІІ премія – 7000 грн.

Зокрема приймають матеріали, розміщені вперше у регіональних ЗМІ усіх типів (теле- і радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) і форм власності (державної, приватної, комунальної) не раніше 1 січня 2016 року.

Конкурсні матеріали мають висвітлювати такі питання:

– мета, завдання, зміст, очікувані результати і переваги реформ, спрямованих на розбудову місцевого самоврядування та децентралізацію влади;

– добровільне об’єднання територіальних громад;

– співпраця територіальних громад;

– залучення додаткових ресурсів до реалізації завдань реформи місцевого самоврядування, розвитку громад і підвищення якості надання послуг населенню;

– фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку;

– кращі практики органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

У рамках конкурсу передбачили і відзначення авторів низки робіт заохочувальними відзнаками. А також – запрошенням переможців до участі у міжнародному заході з тематики місцевого самоврядування в одній з країн – членів Ради Європи.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму учасника, яку можна знайти на сайті інформаційного партнеру ГО “Інтерньюз-Україна” www.internews.ua. Роз’яснення та коментарі щодо конкурсу можна отримати за телефонами: (044) 458-44-40, (044) 501-92-03, (050) 330-80-76, (050) 358-99-75. e-mail: CoE.contest@internews.ua.

Церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться у місті Києві наприкінці 2016 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*