Жодної земельної ділянки не дали учасникам АТО міста Трускавець, Моршин та Новий Розділ

У Львівській області такі міста як Новий Розділ, Трускавець, Моршин не виділили жодної земельної ділянки для учасників антитерористичний операції, а у Яворівському та Кам’янка-Бузькому районах не надали землі для військовослужбовців-мешканців Львова.

Про це повідомив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних  проектів Львівської облдержадміністрації Володимир Лаврін.

“Загалом на Львівщині більше 70% учасників АТО отримали земельні ділянки для індивідуального будівництва, садівництва та інших потреб, – розповів Володимир Лаврін. – Однак є проблема із забезпеченням землею учасників АТО, які проживають у місті Львові. Їх тут налічується понад 2 000 осіб. Оскільки в межах міста знайти таку велику кількість ділянок складно, тому було прийнято рішення звернутися до найближче розташованих до Львова міст та районів щодо виділення земельних наділів. Уже цього року 130 львів’ян-учасників АТО отримали землю під індивідуальне будівництво, зокрема, у Пустомитівському районі виділено 65 ділянок, Жовківському – 50 та Городоцькому – 15”.

Однак, за словами Володимира Лавріна, є випадки, коли місцеві ради не завжди йдуть назустріч у питанні забезпечення земельними ділянками військовослужбовців, які проживають у Львові. Зокрема, він навів приклад Скнилівської сільської ради, яка виділила цього року 400 земельних ділянок, і лише 10 з них віддали учасникам АТО-львів’янам.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*