Жодні чемпіонати світу з футболу та «свадьби з казаками» не зупинять російського агресора – Президент

Президент Петро Порошенко за результатами зустрічі з Федеральним канцлером Австрії Себастіаном Курцом подякував Австрії за підтримку України.

«Я дуже вдячний пану Федеральному канцлеру і Австрії за тверду і надійну підтримку України, прийняття рішення по санкціях, підтримки нас у Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних націй, підтримки наших резолюцій. Це позиція надійного партнера, яким на сьогоднішній день є Австрія», – наголосив Глава держави під час спільного підходу до представників ЗМІ.

Петро Порошенко розповів, що австрійській стороні було направлено пропозиції про можливе шевство Австрії над одним із населених пунктів на Донбасі, і нині це питання опрацьовується. «Ми вдячні за те, що Австрія і австрійський Уряд організовують відпочинок дітей з постраждалого Донбасу на території Австрії. Це надзвичайно важливо», – зауважив Президент.

«Під час головування Австрії в ОБСЄ було прийнято надзвичайно важливе рішення за ініціативи пана Федерального канцлера з активізації «Карітас», благодійної і медичної організації для допомоги на Донбасі», – додав Глава держави. Він також відзначив роботу гуманітарної організації «Маленькі серця», яка за фінансування австрійського банкіра Герберта Степіча відремонтувала інтернат для дітей з особливими потребами.

«Це є яскравим свідченням дуже потужної підтримки України з боку офіційного Відня, з боку австрійського Уряду. І чітке розуміння, що жодні чемпіонати світу з футболу, «свадьби з казаками» не можуть зупинити російського агресора. Може бути ефективна скоординована позиція, яку на сьогоднішній день ми з нашим другом паном Канцлером зараз демонструємо», – наголосив Президент України.

У свою чергу, Федеральний канцлер Австрії Себастіан Курц запевнив у подальшій підтримці гуманітарних ініціатив. «Ми погодилися надати ще 1 млн євро для такої організації як «Карітас», яка буде надавати допомогу, принаймні невеличкий внесок у зменшення горя на Сході України», – повідомив він.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*