Жіноча Ділова Палата України відзначає річницю з дня створення

Сьогодні Жіноча Ділова Палата України відзначає річницю з дня створення. Представниць привітав перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

“Мені приємно сьогодні перебувати серед Вас, справжніх професіоналів своєї справи. Підтримка бізнесу є одним з пріоритетів роботи Львівської обласної державної адміністрації. Не так давно Львівська ОДА та Жіноча Ділова Палата України підписали Меморандум про співпрацю. Впевнений, що цей документ буде наповнений діяльністю, а також сприятиме розвитку програм. Ми радо підтримаємо ініціативи Жіночої Ділової Палати України та долучатимемось до допомоги в їх реалізації. Ви вкотре доводите, що жити і працювати в Україні – це перспективно. Бажаю Вам ніколи не зупинятися та досягати все нових вершин на благо нашої держави”, – зазначив Андрій Годик.

Зазначимо, впродовж року діяльності Жіноча Ділова Палата об’єднала більше 150 активних жінок з усієї України. ЖДПУ реалізувала більше 10 великих соціальних та благодійних проектів. Зокрема, це  допомога для УТОС, організація в дитячих будинках свята Миколая тощо.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*