Зекономлені кошти від вивозу сміття зі Львова розподілили між громадами

Сьогодні під час наради у голови Львівської ОДА Олега  Синютки з громадськими активістами погодили фінансування об’єктів житлово-комунальної та соціально-культурної сфери тих територій, які приймають ТПВ  зі Львова.

Зекономлені 20 млн грн скерували на капітальні та поточні ремонти, а також на закупівлю спеціалізованої техніки.

Олег Синютка висловив вдячність громадським активістам за участь у вирішенні проблеми.

«Профільні департаменти Львівської ОДА напрацювали відповідні пропозиції, однак залучення громадських активістів допоможе знайти спільне бачення та пришвидшить вирішення проблеми», –  зазначив Олег Синютка.

Окрім того, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА  спільно з громадськістю працює над формуванням пропозицій щодо наступного використання зекономлених коштів, які вдалося зекономити на вивезенні сміття зі Львова.

Нагадаємо, у департаменті розвитку та експлуатації ЖКГ повідомили про зекономлені кошти на вивезення ТПВ з міста Львова.

За даними департаменту 12 мільйонів 854 тисячі гривень скерували на компенсацію перевізникам ТПВ, які вивозять відходи з міста Львова. Відтак, завдяки запровадженому чіткому контролю та ваговому зважуванню, на вивіз сміття скерували вдвічі менше, аніж влада міста Львова.

У департаменті розвитку та експлуатації ЖКГ додають: зекономлені кошти скерують як субвенцію громадам, які допомогли місту Львову.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*