Здійснено виїзд в с.В.Висоцьке

images12 травня, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило здійснив виїзд в с.В.Висоцьке з питань перевірки виконання делегованих повноважень виконкомом сільської ради та створення територіальної громади. Взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Мирон Бойко, заступник керівника апарату-начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Богдан Москаль та головний спеціаліст відділу освіти Михайло Юсипович.

В приміщенні В.Висоцької сільської ради відбулася зустріч голів сільських рад Красненської, Либохірської, Мохнатської, Кривківської, Гусиненської, а також директорів місцевих шкіл з цих територій та місцевих депутатів. На зустрічі обговорювалося питання створення об’єднаної громади з центром в с.В.Висоцьке на базі перелічених сільських рад. Було проведено дискусію щодо подальшого функціонування та розміщення бюджетних установ, організацій у випадку створення такої об’єднаної громади. За результатами зустрічі прийнято рішення до кінця місяця травня провести аналогічні обговорення в вищезгаданих радах та у випадку надання згоди  на об’єднання розпочати процедуру об’єднання шляхом прийняття відповідних рішень на сесії сільських рад, а також залучити до даного процесу офіс реформ.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*