Збори громадян за місцем проживання в с.Сянки

P108089925 лютого, в с.Сянки Турківського району в Народному домі відбулися збори громадян за місцем проживання за участі голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, депутата обласної ради Михайла Ільницького та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. На зборах обговорено питання щодо централізованого вивезення твердих побутових відходів, перекриття Народного дому, ремонту дороги в с.Біньова та про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків в с.Сянки. P1080900Виступаючі звертали увагу на необхідність продовження роботи з підтримання в належному санітарному стані території села та прибудинкових територій, виконання договорів оренди землі, соціальних угод з орендарями, недопущення самовільної вирубки дерев.

Окрім того, представники владних структур району відповіли на запитання мешканців села щодо розвитку населеного пункту, шляхів вирішення земельних та соціальних питань.

Вирішили: розпочати  розроблення генерального плану с.Сянки та розширення меж Сянківської сільської ради; громада села  підтримала пропозицію щодо централізованого вивезення ТПВ.

P1080896На завершення зборів очільник району Олександр Лабецький  наголосив, що від активної діяльності депутатів, всієї громади якраз і залежить поліпшення стану справ в селі. Але, при цьому, голова сільської ради повинен бути лідером у всіх починаннях та бути в курсі всіх питань, що стосуються внутрішнього життя громади.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*