Збірна Львівщини з велосипедного спорту – найкраща в Україні за підсумками спортивного сезону 2013 року

sbornoy-ukrainy-po-velotrekuНещодавно на олімпійській спортивній базі в Конча-Заспі завершився підсумковий науково – практичний семінар провідних тренерів та суддів України з велосипедного спорту.

Під час цього заходу було заслухано звіти головних тренерів з усіх видів велоспорту, в т.ч. головного тренера збірної команди України з велоспорту-трек Миколи Скиби (м. Тернопіль). Зазначимо, що за підсумками 2013 спортивного року Львівська область посіла перше загальнокомандне місце за кількістю набраних очок з велосипедного спорту-трек.

Також на семінарі затвердили склад збірної команди України з велоспорту (трек) на 2014 рік. Серед спортсменів, що представлятимуть Львівщину, до основного складу увійшли Тетяна Клімченко, Роман Гладиш та Андрій Куценко; кандидати – Олег Чепіль, Назар Ливень, Маркіян Міхенько, Себастьян Сироїшка, Роман Селіверстов, Софія Кузнєцова, Віктор Біляк, Віталій Підківка; резерв – Юлія Бірюкова та Діана Галик.

Додамо, що Львівську область у науково-практичному семінарі представляли: Орест Куценко (управління молоді та спорту облдержадміністрації), Володимир Набойщіков (ДЮСШ «Іскра» – Львів), Орест Тичко, Валерій Романєнков (Львівська ШВСМ), Микола Залигін, Андрій Каргут (Львівське училище фізичної культури), Анастасія Дуб, Володимир Савчин (ДЮСШ «Медик» – Дрогобич).

Учасники семінару ознайомилися із доповідями заступника директора департаменту фізичного виховання та масового спорту галузевого Міністерства Л.Мирського, президента федерації велоспорту України Б. Іванова; керівника КНГ з велоспорту М. Кірієнка та інших науковців в галузі велосипедного спорту.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*