Збірна команди Турківського району взяла участь у міжнародному турнірі з шашок “Кубок Лева – 2019 “

22-23 червня у Львові відбувся відкритий міжнародний турнір з шашок “Кубок Лева – 2019 ” участь в якому взяли 57 спортсменів з різних куточків України, Куби, Нігерії та Гани. В турнірі змагалися одночасно дорослі, юнаки та дівчата. В змаганнях взяла участь збірна команди Турківського району у складі Ігоря Комарницького, Богдана Москаля, Ганни Мамчук та команда Турківської ДЮСШ “Юність” у складі Андрія Кузьо, Ірини Малетич, Софії Марусяк та Діани Ференц.

Андрій Кузьо (тренер Богдан Москаль) посів ІІІ місце у групі до 13-ти років. В загальному заліку перемогу отримав чинний чемпіон України, майстер спорту Євген Івашко Дніпро, другим майстер спорту Кирило Іванов багаторазовий призер України Камянське, а третьою була чемпіонка світу гросмейстер Олена Коротка, яка також з Камянського.
Всі учасники були нагороджені пам’ятними дипломами про участь в турнірі. По завершенні змагань перед міською ратушою міста Львова відбулася дитяча шашкова естафета. Команда Турківської ДЮСШ “Юність” посіла ІІ місце поступившись у фіналі збірній команді України.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>